Kim Kardashian to królowa metamorfoz. Oto jej najlepsze fryzury. My nie mamy wątpliwości, w której wygląda najkorzystniej

Zrobiliśmy przegląd najlepszych fryzur Kim Kardashian. Naszym zdaniem najbardziej pasuje jej klasyczny long bob. A wy? Co myślicie?

Rodzina Kardashianów to fenomen. Losy członków klanu śledzą codziennie ludzie z całego świata. Zarabiają miliony, a co więcej, wyznaczają trendy modowe i urodowe. Najbardziej popularną Kardashianką jest Kim. To ona przysporzyła popularność całej rodzinie, kiedy to po opublikowanej w internecie sekstaśmie, stacja E! specjalizująca się w lukrowaniu blichtru zaproponowała jej program telewizyjny w dobrze już sprawdzonym formacie – podglądamy wasze życie rodzinne, a wy robicie to, co zawsze, tylko "bardziej".

Od tamtej pory Kim nie schodzi z czołówek gazet, a jej metamorfozy są na językach niemalże wszystkich. A przemiany to specjalność tej pani. Kim nie boi się eksperymentować z włosami. Stale je farbuje, skraca, a zaraz potem doczepia sztuczne pasma. Ciężko za nią nadążyć. Często odwiedza fryzjera, często nosi też peruki. Wybraliśmy naszym zdaniem te najlepsze.

Kim Kardashian - najlepsze fryzury

1. Klasyczne długie, lekko kręcone

Tej fryzurze Kim Kardashian wierna była wyjątkowo długo. To właśnie taką fryzurę miała na samym początku swojej kariery i chętnie do niej wraca. Nic dziwnego, taki look naprawdę jej pasuje.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram / Kim Kardashian

2. Platynowy blond

Tym wizerunkiem Kim zaskoczyła wszystkich. Ścięła włosy na krótko i przefarbowała się na blond wpadający w szarość.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram / Kim Kardashian

3. Warkoczyki

Odważnie, kontrowersyjnie, ale i z charakterem. Nie każdy w takiej fryzurze wyglądałby korzystnie, ale Kim zdecydowanie może sobie pozwolić na takie szaleństwo. 

Kim KardashianKim Kardashian Instagram / Kim Kardashian

4. Jak spod linijki 

Kim w długich, wyprostowanych włosach pojawia się stosunkowo często. Widać, że każde pasmo to misterna praca jej fryzjera. Efekt wow!

Kim KardashianKim Kardashian Instagram / Kim Kardashian

5. Long bob w naturalnym kolorze

Long bob w jej naturalnym kolorze to nasz zdecydowany faworyt. Naturalnie, kobieco i z klasą. Naszym zdaniem przy takiej fryzurze mogłaby pozostać.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram / Kim Kardashian

A wy? Co myślicie ? W którym wydaniu Kim Kardashian podoba wam się najbardziej?

MM

Więcej o: