Fryzury dla świadkowej. Jakie fryzury weselne będą modne w sezonie jesień-zima 2019?

Świadkowa, tak samo jak panna młoda, również musi mieć świetną fryzurę. Przygotowaliśmy propozycje fryzur i upięć dla druhny z krótkimi, średnimi lub długimi włosami.

Niedługo zostaniesz świadkową, ale nie wiesz, jak się uczesać? W końcu bycie świadkiem na ślubie to szalenie ważna sprawa, dlatego w tym dniu warto wyglądać nienagannie. Odpowiednio skrojona sukienka to połowa sukcesu. Drugą połowę stanowi fryzura. Przygotowaliśmy różne pomysły na fryzury dla świadkowej z krótkimi, średnimi i długimi włosami. Co będzie najmodniejsze w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2019?

Najprostszy kok świata. Do jego zrobienia wystarczy tylko... opaska! Zobacz wideo.

Zobacz wideo

Najmodniejsze fryzury na ślub dla świadkowej

Przejrzałaś już niezliczone ilości portali i obejrzałaś mnóstwo zdjęć w poszukiwaniu idealnej fryzury na wesele, ale nadal nie znalazłaś nic interesującego? Zatem spieszymy z pomocą. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kilka propozycji upięć i uczesań, które będą wpisywać się w najnowsze trendy i to niezależnie od tego, czy masz krótkie, średnie czy długie włosy.

Fryzura dla świadkowej - krótkie włosy

Jeśli masz krótkie włosy, to wcale nie oznacza, że nie będziesz mogła zaszaleć z fryzurą. Na ślubie świetnie będzie prezentować się uczesanie, które dodaje objętości. Dobrym rozwiązaniem będzie tzw. collarbone bob, czyli odmiana klasycznego boba, ale w nieco przedłużonej wersji. Fryzura ta może być ułożona na kilka różnych sposobów - ze skręconymi lub prostymi włosami, a nawet z zaplecionym warkoczem po jednej stronie.

Modne fryzury ślubneModne fryzury ślubne instagram.com/wedbrillant

Fryzura dla świadkowej - średnie włosy

Dla świadkowej, która ma średniej długości włosy, polecamy różnego rodzaju upięcia. Na co dzień nie mamy czasu na stanie przed lustrem i upinanie wymyślnych fryzur, dlatego w takim uczesaniu od razu będziesz wyglądać odświętnie. W eleganckim upięciu najlepiej sprawdzą się pofalowane włosy, które z tyłu głowy będą zebrane w tzw. "koszyczek". Do tego można wpiąć kwiaty lub ozdobne spinki. My polecamy takie z perłami, ponieważ są hitem tego sezonu. Natomiast z przodu kilka kosmyków włosów powinno być luźno puszczonych. Taka stylizacja będzie idealnie wpisywać się w trend boho, który ostatnio jest bardzo modny zarówno wśród panien młodych, jak i świadkowych.

Fryzura dla świadkowej - długie włosy

Masz długie włosy? Jesteś szczęściarą! Jako świadkowa będziesz się rewelacyjnie prezentować z falami na głowie. Romantycznie skręcone włosy to najlepsza opcja, aby wyglądać skromnie, ale robić wrażenie na innych. Przy takim delikatnym uczesaniu możesz postawić na mocne akcenty w dodatkach: dwie spinki symetrycznie upięte po dwóch stronach lub duża opaska na głowie, która święci triumfy wśród fashionistek.

Więcej o: