Fryzury dla rzadkich włosów. Jakie fryzury zwiększą objętość Twoich włosów?

Masz cienkie i rzadkie włosy? Są fryzury, które optycznie nadadzą im objętości, a przy tym nie będą ich niszczyć.

Twoją zmorą są cienkie i rzadkie włosy? Nie martw się, istnieje wiele sposobów, dzięki którym nadasz im objętości i optycznie będzie się wydawać, że jest ich dużo. Pamiętaj, że największym wrogiem cienkich włosów są gorące sprzęty, więc odrzuć lokówkę i prostownicę, a w suszarce używaj opcji z zimnym nawiewem.

Nie wiesz, jak ujarzmić kręcone włosy? Ten przeplatany kucyk jest banalnie prosty i efektowny

Zobacz wideo

Fryzury dla rzadkich i cienkich włosów

Cienkie włosy dobrze się układają się wtedy, gdy są krótko ścięte. Maksymalna długość do ramion lub krótsza pozwoli uzyskać optyczną objętość. Stylizacja cienkich i rzadkich włosów jest niezwykle istotna. Im mniej produktów będziesz używać, tym lepiej. Zdecyduj się na jeden profesjonalny kosmetyk do objętości włosów, niż na kilka, które mogą zaszkodzić łusce włosa.

Fryzury - trendy na jesień 2019. Lista 5 największych hitów wśród stylizacji włosówFryzury - trendy na jesień 2019. Lista 5 największych hitów wśród stylizacji włosów fot. Shutterstock/MillaF

Ponadto, zapomnij o tapirowaniu włosów. W ten sposób uszkadzasz je i przez to stają się kruche i łamliwe. Zatem jakie fryzury najlepiej sprawdzą się dla rzadkich włosów? Postaw na cieniowanie. Różne długości kosmyków będą sprzyjać każdej kobiecie, której włosy są oklapnięte. Efekt „potarganej” fryzury będzie wyglądać naturalnie i nie spędzisz zbyt wiele czasu nad układaniem jej.

Więcej o: