Fryzury dla starszych pań. Jaka fryzura dla krótkich włosów będzie najmodniejsza w sezonie jesień-zima 19/20?

Niezależnie od wieku, każda kobieta pragnie czuć się i wyglądać atrakcyjnie. Jakie fryzury najlepiej sprawdzą się u dojrzałych pań i która z nich będzie najmodniejsza w sezonie jesień-zima 19/20? Podpowiadamy!
Zobacz wideo

Wiele dojrzałych kobiet chętnie stawia na krótkie fryzury. Taki wybór determinowany jest nie tylko przez komfort noszenia, ale również przez gęstość włosów, która z wiekiem maleje. Prawda jest taka, że w XXI wieku, każda kobieta może nosić dokładnie to, co chce. Mimo wszystko, warto znać pewne trendy w świecie fryzur, które podkreślają urodę oraz wszystkie kobiece atuty. Oto dwie fryzury dla krótkich włosów, które będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie.

Modne krótkie fryzury dla starszych pań - bob

Jedną z najlepszych propozycji dla dojrzałych kobiet, które nie przepadają za zbyt krótkimi włosami, jest klasyczny bob, którego długość sięga tuż za ucho. Ta fryzura jest nie tylko modna, ale także niezwykle twarzowa i ponadczasowa. Aby optycznie zwiększyć objętość włosów, należy obciąć boba w linii prostej - w tym przypadku cieniowanie odpada. Jedną z najbardziej znanych posiadaczek klasycznego boba jest redaktor naczelna amerykańskiego wydania czasopisma Vogue - Anna Wintour.

 

Pixie Cut - Modne krótkie fryzury dla starszych pań

Dobrze czujesz się w krótkich cięciach i lubisz odważne fryzury? Nie ma wątpliwości, że pixie cut to idealna propozycja dla ciebie. Pixie cut to jedna z najmodniejszych fryzur tego roku, której dały się uwieść największe gwiazdy światowego show biznesu. Krótkie włosy mogą być naprawdę sexy, a ta fryzura jest na to najlepszym dowodem! Pixie cut to cięcie, które dobrze sprawdzi się u kobiet w każdym wieku. Krótkie, postrzępione pasma świetnie podkreślają rysy twarzy, odsłania szyję i kark, dzięki czemu ta fryzura wygląda bardzo stylowo, kobieco i elegancko. 

Więcej o: