Fryzury z długą grzywką. Jak nosić długą grzywkę w nadchodzącym sezonie [Jesień 2019]

Fryzury z długą grzywką to jeden z większych trendów na jesień 2019. Takie cięcie to doskonała propozycja dla pań, które pragną zmiany, ale nie chcą drastycznie skracać długości włosów. Podpowiadamy, jak nosić długą grzywkę w nadchodzącym sezonie.
Zobacz wideo

Obcięcie grzywki, to prosty sposób na naprawdę sporą metamorfozę. Ten element fryzury potrafi zupełnie odmienić wygląd, ale nie wymaga radykalnego ścinania włosów czy ich farbowania. Jaka grzywka jest najmodniejsza w tym sezonie? Odpowiadamy!

Długa grzywka na dwa boki

Dłuższa grzywka na boki i równy przedziałek na środku głowy to klasyczna, ale modna propozycja, która sprawdzi się przy większości typów urody - będzie pasowała do owalnej i okrągłej twarzy, ale także pomoże zamaskować duże czoło. Taką grzywkę często możemy zauważyć u największych gwiazd - nosiła ją m.in. Selena Gomez, Dakota Johnson czy Księżna Kate.

Długa grzywka na bok

Fryzura z grzywką 2019 będzie modna również w wersji na bok. To propozycja, która sprawdzi się świetnie u dziewczyn z bardzo wysokim czołem i okrągłą twarzą, gdyż zakryje większą część czoła - w przeciwieństwie do grzywki na dwa boki - ale jednocześnie nie przytłoczy jej, jak grzywka obcięta prosto. Fryzura z grzywką na bok wyszczupli okrągłą twarz i złagodzi rysy osób o kwadratowej twarzy. 

Długa grzywka obcięta prosto

To jedna z bardziej lubianych przez dziewczyn fryzura, która na jesień 2019 roku wraca do trendów, jednak w minimalistycznej odsłonie. W przypadku prostej grzywki najmodniejsza będzie dziewczęca sięgająca do brwi, obcięta niczym od linijki lub z lekko pocieniowanymi końcami. Ta odsłona grzywki najlepiej sprawdzi się u kobiet z podłużną oraz kwadratową twarzą i wysokim czołem. 

 
Więcej o: