Fryzury asymetryczne. Modne fryzury o oryginalnym kształcie. Sezon jesień-zima 2019

Asymetryczne fryzury ponownie pojawiają się w trendach. Bob, pixie cut, a może asymetryczna grzywka? Oto modne fryzury, które będą rządzić w sezonie jesień-zima 2019.
Zobacz wideo

Fryzury asymetryczne to propozycja przede wszystkim dla osób o cienkich i delikatnych włosach. Dzięki odpowiedniemu cięciu, włosy zyskają objętość. Fryzury krótkie asymetryczne to niewątpliwie propozycja dla odważnych kobiet, które nie boją się eksperymentów oraz radykalnych zmian swojego wizerunku. Natomiast fryzury asymetryczne do ramion, świetnie sprawdzą się u kobiet, które lubią klasyczne fryzury, jednak chcą zmienić co nieco w swoim wizerunku. 

Fryzury asymetryczne krótkie - pixie cut

Pixie cut to niezwykle modne, ale odważne i krótkie cięcie. Tak wystylizowane włosy wyszczuplają twarz, ale ładnie wyglądają w nich również kobiety o pociągłych rysach. Pixie cut podkreśla rysy twarzy, przez co oczy, usta czy nos są wyeksponowane. Ta krótka i asymetryczna fryzura dodaje kobiecości i zadziornego look'u - nic dziwnego, że pokochały ją gwiazdy Hollywood. W zależności od upodobań i kształtu twarzy, można postawić na krótkie pixie cut z grzywką lub bez niej.

Fryzury asymetryczne półdługie - bob i long bob

Bob oraz long bob, to fryzury, które nie wychodzą z mody. Można postawić na ich prostą, a także asymetryczną wersję. Krótki, asymetryczny bob świetnie sprawdzi się u dojrzałych kobiet - charakteryzuje się dłuższym cięciem z przodu, a krótszym z tyłu głowy (sięgając jedynie do karku). Można również postawić na boba z asymetryczną grzywką, co doda fryzurze ostrzejszego charakteru.

U młodszych kobiet najlepiej sprawdzi się asymetryczna fryzura do ramion, czyli long bob. Ten wariant boba pozwala na wiele ciekawych stylizacji. Gwiazdy i ikony stylu kochają asymetrycznego boba np. stylizowanego na jeden bok - jest nie tylko niezwykle stylowy, ale przede wszystkim pasuje do każdej kobiety!

Więcej o: