Blond włosy z odrostami - trend na jesień 2019. Jak je nosić?

Już od kilku sezonów, ciemniejszy odrost przy blond włosach wcale nie jest postrzegany, jako efekt zaniedbania, a jeden z największych trendów. Jak osiągnąć efekt przeciągniętego odrostu i cieszyć się najmodniejszymi włosami na sezon jesień-zima 2019/2020?
Zobacz wideo

Blond włosy z przeciągniętym odrostem to przede wszystkim doskonała opcja dla tych kobiet, które pragną powrócić do naturalnego koloru włosów. Taka koloryzacja pozwala na zatarcie granicy między jasnymi pasmami, a ciemniejszym odrostem. Najmodniejszą koloryzacją blond włosów z odrostem jest flamboyage, czyli nowoczesna wersja znanego wszystkim balayage'u.

Jak farbować włosy blond z odrostami?

By uzyskać modny blond z odrostami, najlepiej udać się na koloryzację włosów do fryzjera, który wykona taki zabieg w profesjonalny sposób. Aby uzyskać perfekcyjne przeciągnięty odrost, warto zdecydować się na flamboyage, czyli koloryzację wielotonową z refleksami oraz naturalnym odrostem. Największą zaletą tej metody koloryzacji włosów jest fakt, że odrosty nie rzucają się w oczy, dzięki czemu częstotliwość farbowania włosów można znacznie zmniejszyć. Zabieg wykonany przez doświadczonego fryzjera, przy użyciu odpowiedniej techniki, nadaje włosom głębi koloru, dzięki czemu zyskują one objętość oraz świeży wygląd. 

Zobacz produkty do pielęgnacji włosów!

Flamboyage, czyli efekt przeciągniętego odrostu - dla kogo?

Koloryzacja włosów z zachowaniem naturalnego odrostu cieszy się coraz większą popularnością. Ta technika może zostać zastosowana na włosach każdej kobiety bez względu na wiek, kolor, czy długość. Warto jednak pamiętać, że flamboyage najefektowniej wyglądać będzie na półdługich i długich włosach w kolorze ciemnego blondu oraz jasnego brązu.

 
Więcej o: