Fryzury dla znaków zodiaku. Czy istnieją idealne fryzury dla każdego znaku zodiaku?

Czy znak zodiaku może mieć coś wspólnego z fryzurą? Okazuje się, że tak. Istnieją pewne elementy stylizacji włosów, w których dobrze czują się osoby o danym znaku zodiaku. Podpowiadamy, jak dobrać fryzurę do znaku zodiaku.

Każdy znak zodiaku przypisuje danej osobie różne cechy charakteru. Jak się okazuje znak zodiaku może mieć wiele wspólnego z tym, jak w danej fryzurze wyglądają poszczególne osoby. Podpowiadamy, jakie cięcia oraz fryzury będą zgodne z twoim horoskopem.

Zobacz wideo

Fryzury dla znaków zodiaku - Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Koziorożce są odpowiedzialne i twardo stąpają po ziemi. Uchodzą raczej za wycofane, mało spontaniczne i konsekwentne. Osoby spod tego znaku raczej nie przepadają za zmianami, co dotyczy również fryzury. Właśnie dlatego, u kobiet spod znaku Koziorożca, najlepiej sprawdzi się bob, czyli klasyczne i ponadczasowe cięcie, które nie wychodzi z mody.

Fryzury dla znaków zodiaku - Wodnik (21 styczeń - 19 lutego)

Osoby spod znaku Wodnika są kreatywny, towarzyskie i lubią zwracać na siebie uwagę. Dla Wodników fryzura jest elementem, poprzez który lubą wyrażać siebie, dlatego powinny stawiać na długie włosy, które oferują maksymalną kreatywność i pozwalają na nieustanne eksperymentowanie ze stylizacjami pasm.

Fryzury dla znaków zodiaku - Ryby (20 lutego - 20 marca)

Ryby to osoby wrażliwe i marzycielskie. Kobiety urodzone pod znakiem Ryb chcą być zmysłowe i atrakcyjne, a fryzura ma to podkreślać. Właśnie dlatego preferują długie włosy i kobiece stylizacje, takie jak romantyczne fale czy klasyczne warkocze.

Fryzury dla znaków zodiaku - Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Osoby spod znaku Barana są pewne siebie, pasji, a czasem także impulsywne. Kobietom urodzonym pod tym znakiem pasują proste i klasyczne fryzury, które nie wymagają czasochłonnej stylizacji. Long bob w tym przypadku to strzał w dziesiątkę. 

Fryzury dla znaków zodiaku - Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Byki są wrażliwe, pełne pasji i uparcie dążą do obranych celów. Osoby spod znaku Byka są niechętne zmianom, dlatego świetnie sprawdzą się u nich proste cięcia, zarówno na krótkich, jak i na długich włosach.

Fryzury dla znaków zodiaku - Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Bliźnięta to ciekawi świata, kreatywni marzyciele, którzy lubią zmiany. Właśnie dlatego najlepsza fryzura dla osób urodzonych pod tym znakiem to długie włosy, na których w szybki oraz prosty sposób można  wykonać różne uczesania.

Fryzury dla znaków zodiaku - Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Osoby spod znaku Raka często charakteryzują się tym, że patrzą na świat przez różowe okulary. Ich pozytywna energia oraz nastawienie do życia powoduje, że wręcz przyciągają do siebie ludzi. Kobiety Raki dobrze wyglądają w dłuższych i lekko cieniowanych włosach, które nadają lekkości. 

Fryzury dla znaków zodiaku - Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Osoby urodzone pod znakiem Lwa to prawdziwe dominatory, pełne ambicji i optymizmu. Nie ulega więc wątpliwości, że lwia grzywa to idealna propozycja dla każdego zodiakalnego Lwa. Obok grzywki, dobrze sprawdzą się również proste, pełne objętości upięcia. 

Fryzury dla znaków zodiaku - Panna (24 sierpnia - 23 września)

Panny mocno stąpają po ziemi i doskonale wiedzą, czego chcą. Cechuje je dobry gust oraz przywiązywanie uwagi do najmniejszych szczegółów - również w kwestiach fryzury. Panny dobrze czują się w każdej długości włosów, pod warunkiem, że cięcie wykonane jest perfekcyjnie.

Fryzury dla znaków zodiaku - Waga (24 września - 23 października)

Osoby spod znaku Wagi to kreatywni esteci, którzy uwielbiają piękne rzeczy. Wagi lubią być eleganckie i zadbane, dlatego najbardziej pasują im fryzury klasyczne, jak np. bob z grzywką w stylu Anny Wintour.

Fryzury dla znaków zodiaku - Skorpion (24 października - 22 listopada)

Skorpiony to osoby energiczne, otwarte i szczere. Lubią stawiać na swoim, a fryzura musi oddawać ich charakter. Modne, krótkie fryzury w stylu pixie cut sprawdzą się doskonale.

Fryzury dla znaków zodiaku - Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca to otwarci optymiści, którzy kierują się wyłącznie swoimi zasadami. Kobieta strzelec dobrze czuje się w nietuzinkowych fryzurach, dlatego asymetryczne cięcia są wręcz stworzone dla niej.

Więcej o: