Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Postawiła na supermodny blond. Jaka była reakcja jej fanów?

Paulina Sykut-Jeżyna zaskoczyła ostatnio swoich fanów. Prezenterka Polsatu przeszła bowiem poważną metamorfozę, a jej efektami podzieliła się na Instagramie. Paulina Sykut-Jeżyna mocno rozjaśniła swoje włosy, stawiając na supermodny obecnie platynowy blond.
Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowanie nie należy do kobiet, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Prezenterka od lat wierna jest swoim długim włosom, które zazwyczaj sięgają jej nieco poniżej ramion. Jeżeli zaś chodzi o kolor, gwiazda tylko delikatnie go rozjaśnia lub przyciemnia. Są to jednak bardzo stonowane zmiany.

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów - postawiła na modny blond

Tym razem jednak Paulina Sykut-Jeżyna zapragnęła poważnej zmiany. W tym celu udała się do fryzjera, a efektami jego pracy podzieliła się na Instagramie. Jej fani byli bardzo zaskoczeni, przy czym zdecydowana ich większość była zadowolona z efektów metamorfozy prezenterki.

 

Gwiazda Polsatu i prowadząca popularny program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" postawiła na dość radykalną i odważną zmianę. Przed wizytą u fryzjera miała włosy koloru ciepłego ciemnego blondu z ombre, czyli z rozjaśnionymi końcówkami. We wtorek Paulina Sykut-Jeżyna mocno rozjaśniła swoje kosmyki, uzyskując ostatecznie efekt jasnego, platynowego blondu. Jak widać, zmianie uległ również sam odcień włosów - obecnie jest chłodny, podczas gdy wcześniej był zdecydowanie ciepły. Tym samym Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na platynowy blond, który jest teraz bardzo modny.

Paulina Sykut-Jeżyna przeszła metamorfozę - fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Pod zdjęciem prezenterki, na którym po raz pierwszy zaprezentowała efekty swojej spektakularnej metamorfozy, od razu posypały się "ochy i achy" zachwyconych internatów.

Kolor włosów piękny! Bardzo pasuje
Piękna głębia koloru. Super zmiana
OMG! Rewelacja
Pięknie!
Czad

Wśród pozytywnych komentarzy znalazły się pojedyncze, w których fani wyznali, że woleli prezenterkę jednak w ciemniejszych włosach.

Kolor piękny, ale ja cię chyba jednak wolałam w wersji black

A wam się jak się podoba metamorfoza Pauliny Sykut-Jeżyny? Hot or not?

Więcej o: