Koloryzacja 2019. Jakie kolory włosów będą modne w końcówce roku?

Zastanawiasz się nad zmianą koloru włosów? W nadchodzącym sezonie, każda kobieta znajdzie kolor idealny dla siebie. Oto najmodniejsze kolory włosów, które królować będą w trendach jesienią i zimą 2019/2020.
Zobacz wideo

Modne kolory włosów 2019 - Blond

Włosy w odcieniu icy white, czyli klasycznej platyny to nieustannie jeden z większych trendów. Nie da się ukryć, że ten kolor jest niezwykle efektowny, jednak sprawdzi się jedynie u naturalnych blondynek, których włosy nie wymagają aż tak intensywnego rozjaśniania, co ciemne pasma. Ważne, aby koloryzacja icy white była wykonywana u profesjonalisty, co minimalizuje ryzyko zniszczenia włosów. 

Ciemne blondynki i jasne brunetki również znajdą coś dla siebie wśród trendów koloryzacyjnych. Bronde, czyli odcień pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem, to kolejny hit w koloryzacji, który jest mocno widoczny m.in. na Instagramie. Ta opcja, która pozwoli dziewczynom o ciemniejszych włosach, rozjaśnić pasma bez ryzyka ich popalenia.

U posiadaczek "mysiego" i ciemnego blondu świetnie sprawdzą się refleksy, które ożywiają kolor i nadają fryzurze trójwymiarowości, dzięki czemu włosy optycznie zyskują na objętości. Niewątpliwą zaletą takiej koloryzacji jest to, że pasma nie niszczą się od intensywnego rozjaśniania, a odrost nie rzuca się w oczy.

Modne kolory włosów 2019 - Brąz

Kobiety, które dobrze czują się w ciemnych włosach lub nie chcą ich znacząco rozjaśniać, również znajdą coś dla siebie w panujących trendach. Ash Brown Hair, to koloryzacja, którą pokochają wszystkie brunetki. Łączy w sobie chłodne, srebrzyste tonacje z naturalnym brązem. Włosy w takim kolorze robią ogromne wrażenie i w dodatku łatwo je utrzymać. Do pielęgnacji włosów w kolorze ash brown wystarczy fioletowy szampon lub płukanka, które zadbają o chłodny odcień pasm. 

Modne kolory włosów 2019 - Rudy

W sezonie jesień-zima 2019/2020 rude włosy wracają do łask, co widoczne było na wybiegach największych domów mody. Jeśli chodzi o odcień, to w tym przypadku wybór jest ogromny - modne są zarówno jasne, jak i ciemne, zgaszone odcienie rudości. Szukasz odpowiedniego koloru dla siebie? Zainspiruj się fryzurą Emmy Stone, Amy Adams czy Jessici Chastain.

Więcej o: