Nowa fryzura Jennifer Lopez zachwyca! Gwiazda postawiła na ostre ciecie. Zobaczcie, jak wygląda w krótkich włosach

Jennifer Lopez przeszła poważną metamorfozę. Gwiazda, która od wielu lat nosiła krótkie włosy, tym razem postanowiła na ostre cięcie. I to był strzał w 10! W nowej fryzurze JLo wygląda zjawiskowo i o kilka lat młodziej.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować ze swoimi fryzurami. Amerykańska piosenkarka i aktorka od wielu lat wierna jest swoim długim włosom, które sięgają jej za ramiona. Gwiazda czasem tylko delikatnie zmienia ich odcień: na jaśniejszy bądź też ciemniejszy. Nie są to jednak duże zmiany, tylko takie, które można ledwo zauważyć.

Nowa fryzura Jennifer Lopez

Tym razem jednak Jennifer Lopez zaskoczyła wszystkich. Gwiazda najwidoczniej zapragnęła jakieś zmiany w wyglądzie, więc udała się do fryzjera. Efekt? Piękny, klasyczny bob w nieco przedłużonej wersji. Jennifer Lopez dość mocno skróciła swoje włosy, które obecnie sięgają jej ledwo do ramion. Do tego bardzo delikatnie je rozjaśniła. Teraz ma ciepły odcień średniego blondu. Trzeba przyznać, że wygląda znakomicie, a nowa fryzura zdecydowanie odejmuje jej lat.

 

Jennifer Lopez postawiła na supermodny bob - collarbone bob

JLo zdecydowanie wie, co w modzie piszczy. Amerykańska aktorka i piosenkarka postawiła na odmianę niezwykle popularnej fryzury bob, która w tym sezonie wraca do łask! Nowa fryzura Jennifer Lopez to tzw. collarbone bob. Jest to odmiana klasycznego boba, tylko w nieco przedłużonej wersji, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych fryzur.

Collarbone bob to bardzo uniwersalna fryzura, które pasuje praktycznie każdemu. Nadaje się zarówno do prostych, jak również do kręconych włosów. W dodatku jest bardzo kobieca fryzura i prosta do ułożenia. W collarbone bob włosy sięgają do obojczyków. Stąd właśnie nazwa collarbone bob (collarbone w języku angielskim oznacza obojczyk).

Collarbone bob można układać na kilka różnych sposobów. Może to być prosty przedziałek na środku i włosy zaczesane na jedną stronę. Może też dla dla odmiany występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. Przy takim cięciu na collarbone bob ważne jest jednak, aby przód był nieco dłuższy niż tył. Wśród trendów na jesień 2019 najbardziej modny jest collarbone w wersji nieco "bałaganiarskiej", czyli swobodnie opadające pasma włosów, w lekkim nieładzie i pofalowane.

Więcej o: