Modne fryzury na 2020 rok do średnich włosów. Poznaj najnowsze trendy. Do łask powraca retro oraz ponadczasowa klasyka

Modne fryzury średnie na 2020 rok to przede wszystkim romantyczne i bardzo kobiece fale oraz loki. Do tego supermodny collarbone bob, czyli przedłużona wersja klasyki tak uwielbianej przez kobiety. Mamy również propozycje dla pań, które lubią odważne fryzury. Poznaj modne fryzury na nadchodzący 2020 rok.
Zobacz wideo

Modne fryzury średnie w 2020 roku, czyli jakie? Zapewne zadajesz sobie to pytanie i przeglądasz strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji zgodnych z najnowszymi trendami na nadchodzący 2020 rok. Już nie musisz! Przejrzeliśmy fryzury średnie, które lansowane są na pokazach mody najpopularniejszych projektantów i przygotowaliśmy dla ciebie krótkie zestawienie, dzięki któremu dowiesz się, które fryzury do włosów średnich będą modne w 2020 roku.

Jakie fryzury będą modne w 2020 roku? Włosy średnie

Włosy średnie, bardzo często nazywane są również półdługimi, to bardzo wygodna i bezpieczna długość.  Takie kosmyki sięgają zazwyczaj ramion. Jakie fryzury będą modne w 2020 roku? Po pierwsze, collarbone bob. Moda na tę fryzurę powróciła już jesienią 2019 roku, jednak w 2020 roku również można ją z powodzeniem nosić, bez obaw o to, czy będziemy modne. Collarbone bob to przedłużona odmiana ponadczasowego i klasycznego boba. Przy takiej fryzurze włosy sięgają ramion, przy czym powinny być tak obcięte, aby przód był nieco dłuższy niż tył.

Jakie fryzury będą modne w 2020 roku? Romantyczne fale i loki

Modne w 2020 roku będą również fale i loki. Nie ma tu znaczenia ich wielkość i struktura. Mogą być gęste i drobne, bądź też duże i bardzo delikatne. Taka fryzura dodatkowo doda naszym włosom objętości i pięknie uniesie je u nasady. Najbardziej modne będą fale w stylu retro: delikatne, romantyczne i bardzo kobiece.

Jakie fryzury będą modne w 2020 roku? Propozycje dla odważnych

Kobietom, które nie boją się odważnych fryzur, proponujemy dwa główne trendy na 2020 rok. Po pierwsze, modny wet look. W takiej fryzurze włosy zaczesane są do tyłu i mocno wygładzone żelem. Jest to propozycja przede wszystkim na wieczór, na specjalne wyjścia. Taka modna fryzura na 2020 rok jest bardzo stylowa i oryginalna.

Drugim trendem dla odważnych w stylizacji włosów jest powrót do lat 80. Co to oznacza? W dużym skrócie powrót do trwałej ondulacji oraz mocno napuszonych i natapirowanych fryzur. Więcej:

Modne fryzury w 2020 roku - proste i szybkie rozwiązania dla włosów o średniej długości

W 2020 roku modne będą również warkocze. Do takich fryzur powinno się mieć jednak nieco dłuższe włosy. Do łask powracają również kucyki, jednak nie w klasycznej wersji w stylu końskiego ogona, tylko zebrane nisko tuż nad karkiem. Do tego w 2020 roku wciąż bardzo modne będą duże, efektowne spinki do włosów i mocno zdobione opaski.

Więcej o: