Fryzury na co dzień. Jak nosić długie włosy do pracy, szkoły lub na zakupy?

Szukasz inspiracji na proste fryzury, które świetnie sprawdzą się na co dzień? Oto łatwe w wykonaniu propozycje dla długich oraz półdługich włosów!

Codzienny pośpiech i brak czasu rano powoduje, że nie mamy ochoty czesać włosów w skomplikowany i wymyślny sposób. A co, jeśli istnieją fryzury, które są efektowne i w dodatku nie wymagają czasochłonnej stylizacji? Oto propozycje fryzur, które wykonasz w mniej niż 5 minut.

Fryzury na co dzień - półdługie włosy

Włosy półdługie to jedna z najwygodniejszych opcji na co dzień. Są na tyle długie, że da się je upiąć, ale nie aż tak, by w nieskończoność rozmyślać nad skomplikowaną fryzurą. W nadchodzącym sezonie niezwykle modnym cięciem będzie ponadczasowy long bob, jednak w nico bardziej nowoczesnym wydaniu, w towarzystwie cieniowanej długiej grzywki. Taka fryzura przed wyjściem do pracy czy szkoły wymaga jedynie przeczesania - prosto, modnie i efektownie. Doskonałym upięciem na co dzień jest również fryzura na samuraja. Wystarczy zebrać część włosów z górnej partii i zawiązać w niedbały koczek na czubku głowy, a resztę włosów zostawić rozpuszczoną - idealna zarówno do szkoły, pracy czy na zakupy.

Oto wideo, dzięki któremu stworzysz modną i prostą fryzurę w zaledwie kilka minut:

Zobacz wideo

Modne fryzury damskie długie

Posiadaczki długich włosów mają szeroki wachlarz możliwości w kwestii wyboru fryzury. Na co dzień nie ma jednak czasu na wykonywanie żmudnych upięć. Jednak ma to swoje plusy, gdyż w trendach królują luźne upięcie, które wyglądają nieco niedbale. Ich wykonanie zajmuje dosłownie kilka minut i nie wymaga wielkich umiejętności. Najmodniejsze upięcia na co dzień w tym sezonie wyglądają tak, jakbyś wykonała je od niechcenia. Niedbały kucyk, swobodnie upięty kok w stylu messy bun lub luźno zapleciony warkocz, to najbardziej pożądane fryzury na sezon 2019/2020 - to wygodne propozycje, które z pewnością sprawdzą się u wszystkich kobiet z dłuższymi włosami. 

Więcej o: