Małgorzata Rozenek obcięła włosy! Postawiła na supermodną fryzurę. Blond bob to hit tego sezonu [trendy 2019]

Małgorzata Rozenek zaskoczyła fanów i skróciła swoje włosy. Teraz nosi supermodną fryzurą bob blond. To hit tej jesieni! Jak wygląda i komu pasuje? Dowiesz się w dalszej części naszego tekstu.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z fryzurami. Gwiazda TVN od wielu lat wierna jest swoim blond włosom o długości nieco poniżej ramion. Zazwyczaj nosi je proste i rozpuszczone bądź też delikatnie pofalowane. W każdej wersji wygląda pięknie i niezwykle kobieco.

Małgorzata Rozenek obcięła włosy

Tym razem jednak Perfekcyjna zapragnęła pewnej odmiany. W tym celu udała się do fryzjera. Efektami jego pracy pochwaliła się na Instagramie, czym zaskoczyła swoich fanów. Małgorzata Rozenek postawiła na ostre cięcie i supermodną obecnie fryzurę, czyli bob blond. I to był strzał w 10! Perfekcyjna wygląda w niej bardzo kobieco i stylowo. W dodatku jej nowa fryzura odmładza ją o kilka lat.

 

Małgorzata Rozenek postawiła na modną fryzurę bob blond

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Perfekcyjnej. Małgorzata Rozenek i jej nowa fryzura bob blond zdecydowanie przypadła im do gustu. Zdjęcie gwiazdy, na którym zaprezentowała swoje nowe włosy, zdobyło ogromną liczbę lajków - prawie 50 tysięcy oraz ponad tysiąc komentarzy.

Małgosiu wyglądasz przepięknie. W krótszych naprawdę elegancko (...)
Bosko
Pięknie pani wygląda
Mega
Lepiej. Fryzura odmładza o 10 lat

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów Małgorzaty Rozenek.

Fryzura bob blond to hit 2019! Jak wygląda i komu pasuje?

Małgorzata Rozenek obcięła włosy i postanowiła na supermodną w 2019 roku fryzurę bob blond. Jak wygląda taka stylizacja włosów? Jak sama nazwa wskazuje, to połączenie niezwykle boba z jasnym kolorem włosów. Jest to jedna z najbardziej klasycznych i ponadczasowych damskich fryzur do włosów krótkich. Polega na skróceniu ich jednolicie do wysokości brody. W takiej fryzurze bardzo często tył głowy dodatkowo wygolony jest maszynką. Im niżej, tym włosy są coraz krótsze. Bob może występować w kilku wersjach, które różnią się przede wszystkim długością cięcia. 

Bob to jedna z najbardziej uniwersalnych fryzur. Pasuje praktycznie do każdego kształtu twarzy. Najmniej paniom o wyjątkowych szczupłych i małych buziach, zaś najbardziej tym, które mają okrągły kształt twarzy.

Więcej o: