Modne fryzury 2020. Fryzury dla każdego typu włosów, modne od zaraz

Moda lubi zataczać koło - tyczy się to nie tylko ubrań, ale również fryzur. W 2020 roku modne będą kobiece, klasyczne propozycje, które podkreślą urodę każdej kobiety. Królować będą boby, niskie upięcia, grzywki, a do łask powraca też karbownica.
Zobacz wideo

Modne fryzury na 2020 rok to przede wszystkim te inspirowane modą lat 50,70 czy 80, które doskonale pamiętamy ze starych filmów. W nadchodzącym sezonie można, a nawet trzeba inspirować się gwiazdami starego Hollywood. Grzywka w stylu Brigitte Bardot, retro glam, niski kucyk czy karbowane włosy to strzał w dziesiątkę.

Modne fryzury 2020: Glam w stylu Old Hollywood

Choć klasyczne retro fale kojarzą nam się głównie z czerwonym dywanem, to w nadchodzącym sezonie każda kobieta może pozwolić sobie na taką fryzurę. Delikatne fale i przedziałek na boku to uczesanie, które sprawdzi się zarówno na większe wyjścia, jak i na co dzień. Wystarczy delikatnie pofalować włosy i przerzucić je na jedno ramie, a z drugiej strony gładko zaczesać za ucho - prosto, ale niezwykle kobieco i z klasą.

Modne fryzury 2020: Grzywka w stylu Brigitte Bardot 

Grzywka inspirowana gwiazdą kina lat 50. i 60. to absolutny hit na 2020 rok. Takie cięcie grzywki jest bardzo uniwersalne i sprawdzi się w przypadku różnych długości włosów oraz kształtów twarzy. Grzywka a la Brigitte Bardot jest delikatnie wywinięta do boków, co łatwo można osiągnąć zarówno przy pomocy dużej lokówki, jak i klasycznej prostownicy. Ta ponadczasowa grzywka idealnie pasować będzie do wysokich upięć, ale także rozpuszczonych włosów.

 

Modne fryzury 2020: Powrót karbownicy

Jeszcze kilka lat temu ta fryzura z lat 80. była obiektem żartów. Jednak trendy potrafią być przewrotne! Dziś bowiem jest to jedna z modniejszych fryzur na sezon jesień-zima 2019/2020. Decydując się na fryzurę przy użyciu karbownicy możesz zdecydować się na odważne karbowanie całych włosów lub tylko kilku pasm.

Więcej o: