Modne fryzury na sylwestra 2019/2020. Mamy propozycje do włosów długich, półdługich i krótkich

Sylwester 2019/2020 przed nami. Zastanawiałaś się, jak się uczesać na tę wyjątkową noc? Już nie musisz! Mamy modne propozycje na sylwestrowe fryzury do włosów długich, półdługich oraz krótkich.
Zobacz wideo

Sylwester 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami. Warto więc już teraz, zawczasu, zastanowić się na spokojnie, jak się uczesać. Nie należy zostawiać tego na ostatnią chwilę, żeby potem w pośpiechu i nerwach szykować się. Podpowiadamy, jakie fryzury na sylwestra będą modne w sezonie 2019/2020.

Sylwester to wyjątkowa noc, podczas której można zaszaleć nie tylko ze stylizacją, ale również z fryzurami, makijażem oraz z manicurem. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia oraz nasze umiejętności fryzjerskie.

Fryzury na sylwestra - włosy półdługie

Włosy półdługie, czyli o długości do ramion, można uczesać na dwa sposoby. Po pierwsze, można je pozostawić rozpuszczone i swobodnie opadające na ramiona. Modne podczas sylwestra 2019/2020 będą fale i loki. Nie ma tu znaczenia ich wielkość i struktura. Mogą być gęste i drobne, bądź też duże i bardzo delikatne. Taka fryzura dodatkowo doda naszym włosom objętości i pięknie uniesie je u nasady. Najbardziej modne są obecnie fale w stylu retro: delikatne, romantyczne i bardzo kobiece.

Po drugie, włosy półdługie można spiąć w kok. Taka fryzura jest bardzo praktyczna, wygodna i do tego niezwykle kobieca. Może to być swobodny, trochę niedbały kok np. upięty z luźnego warkocza. Może być również w wersji bardzo uporządkowanej przy gładko zaczesanych włosach, jak np. u baletnicy.

Fryzury na sylwestra - włosy długie

Dobrą fryzurą na sylwestra przy długich włosach będą wszelkiego rodzaju kucyki oraz warkocze. Te pierwsze przede wszystkim nie w klasycznej wersji w stylu końskiego ogona, tylko zebrane nisko tuż nad karkiem. Taką fryzurę na sylwestra dobrze ozdobić dużymi, efektownymi spinkami do włosów bądź też mocno zdobionymi opaskami. Dodatki te są obecnie supermodne!

Idealną fryzurą sylwestrową do długich włosów będą również wszelkiego rodzaju warkocze. Mogą to być zarówno klasyczne, czyli złożone z trzech długich pasm, jak i bardziej skomplikowane typu kłos, "róża", "kabelek" czy "wodospad".

Fryzury na sylwestra - włosy krótkie

Masz krótkie włosy i nie wiesz, jak się uczesać na sylwestra 2019/2020? Postaw na supermodny obecnie wet look. Jest to dość odważna fryzura z charakterem. Gwarantujemy, że nie przejdziesz w niej niezauważona. Wet look to proste włosy, mocno zaczesane do tyłu i pokryte grubą warstwą żelu. Wyglądają jak mokre.

Więcej o: