Półdługie fryzury z grzywką. Jak ułożyć grzywkę dla średnich włosów

Półdługie włosy to nie tylko modna, ale także bardzo wygodna w noszeniu fryzura. Grzywka natomiast jest hitem sezonu jesień-zima 2019/2020. Podpowiadamy, jaką grzywkę wybrać i jak ją układać przy średniej długości włosach.
Zobacz wideo

Prostota i elegancja - to właśnie przychodzi na myśl, kiedy patrzymy na trendy we fryzurach na sezon jesień-zima 2019/2020. Tej jesieni absolutnym hitem są fryzury półdługie, które świetnie pasują niemal każdej kobiecie! Niezależnie od tego, czy masz twarz okrągłą, kwadratową czy trójkątną w tej długości włosów będzie ci dobrze. Przy takiej fryzurze możesz zdecydować się na grzywkę, która perfekcyjnie dopełni całość.

Modne fryzury półdługie z grzywką - long bob

Long bob to niezwykle uniwersalna i ponadczasowa fryzura, która pasuje niemal do każdego typu kobiecej urody. Charakteryzuje ją proste lub asymetryczne cięcie o długości sięgającej obojczyków. To fryzura, która idealnie współgrać będzie z każdą grzywką - czyli hitem tej jesieni.

Jak ułożyć grzywkę przy średnich włosach? To zależy od jej rodzaju. Jeśli jesteś posiadaczką prostej, obciętej "od linijki" grzywki, najlepiej układać je przy pomocy prostownicy, dzięki której grzywka będzie idealna przez cały dzień. W przypadku długiej grzywki z przedziałkiem na środku w stylu Brigitte Bardot, można układać ją zarówno prostownicą, jak i lokówką, wywijając lekko końce grzywki do zewnątrz.

Modne fryzury półdługie z grzywką - klasyczny bob

Klasyczny bob to "mała czarna" wśród fryzur. Od wielu lat uchodzi za klasyk, na którego chętnie stawiają eleganckie kobiety w każdym wieku. Najwierniejszą fanką tej fryzury jest redaktor naczelna amerykańskiego magazynu Vogue - Anna Wintour. Nie da się ukryć, że do tej długości włosów najbardziej pasuje prosta grzywka sięgająca brwi. Tak obciętą fryzurę najlepiej układać susząc je na okrągłą szczotkę oraz prostownicą. To uniwersalna fryzura, która pasuje zarówno na co dzień, jak i większe wyjścia. 

 
Więcej o: