Fryzury z prostą grzywką. Jak nosić grzywkę na prosto?

Fryzury z grzywką na prosto wracają do mody. Będą jednym z najważniejszych fryzurowych trendów sezonu 2019/2020. Sprawdź jak nosić grzywkę na prosto.

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury? W tym sezonie dobrą decyzją może okazać się grzywka. Taka fryzura może przybrać różne formy, jednak w tym sezonie to cięcie na prosto będzie naprawdę na topie. Podpowiadamy jakie fryzury będą hitem nadchodzącego sezonu. 

Pamiętaj, że choć fryzury z grzywka na prosto to absolutny hit 2019/2020, istotne jest odpowiednie cięcie. Delikatne postrzępienie końcówek grzywki, nada całości fryzury zupełnie inny wygląd, kilka milimetrów powyżej brwi, może nadać twarzy całkowicie innego kształtu.

Sprawdź czy gwiazdy mają taryfę ulgową na obozach Anny Lewandowskiej:

Zobacz wideo

Fryzury z grzywką na prosto najmodniejsze w sezonie 2019/2020

Zanim zdecydujesz się na cięcie, sprawdź jaka długość grzywki będzie odpowiednia dla Twojego kształtu twarzy. Pozwoli to na ukrycie mankamentów i podkreślenie walorów Twojego wyglądu. Grzywka jest nieocenionym sprzymierzeńcem osób z tak zwanym wysokim czołem, które można przysłonić krótkimi kosmykami. Również osoby z podłużnym czy owalnym kształtem twarzy są w uprzywilejowanej pozycji, prosta grzywka do linii brwi nada ich twarzy wyrazistości. Jeżeli jednak Twoja twarz ma kształt trójkątny lub okrągły, wystrzegaj się grzywki. Cięcie z przodu zadziała w Twoim przypadku na niekorzyść, nadając jej ciężkiego wyglądu. 

Fryzury młodzieżowe z grzywką na prosto

Fryzury z grzywką na prosto charakteryzuje fakt, iż potrafią nadać twarzy zupełnie nowego wyglądu, a to wszystko za sprawą szybkiego cięcia. Warto jednak przemyśleć decyzję i dobrać rodzaj grzywki odpowiednio, by dobrze czuć się w nowej fryzurze. Jeżeli Twoja twarz ma owalny kształt, postaw na długą, prostą grzywkę. Dobrze sprawdzi się delikatne cieniowanie końcówek grzywki. Nada to fryzurze lekko nonszalanckiego i romantycznego wyglądu i sprawi, że Twoje spojrzenie będzie wyrazistsze. Takie cięcie będzie korzystne szczególnie dla osób z wysokim czołem.

Fryzury z prostą grzywką

Jeżeli romantyczne, nonszalanckie cięcie grzywki nie jest dla Ciebie, możesz postawić na klasykę. Prosta grzywka sięgająca delikatnie przed linię brwi, obcięta niczym od linijki to fryzura, w której zakochała się Monica Bellucci czy Ania Lewandowska. Nic dziwnego, bo taka prosta grzywka to hit sezonu 2019/2020. 

 
Więcej o: