Fryzura flip jest hitem wśród gwiazd. Co to jest i jak ją zrobić? Podpowiadamy

Fryzura flip robi furorę wśród największych gwiazd. Nic dziwnego! Jest bardzo modna, a do tego prosta i szybka do ułożenia. Dowiedz się, jak wygląda fryzura flip i jak ją ułożyć.
Zobacz wideo

Fryzura flip powraca do łask. Na czym polega taka stylizacja włosów i jak ją zrobić? Podpowiadamy. Jest to fryzura retro, ale z powodzeniem można ją nosić w sezonie jesień/zima 2019/2020. Taka stylizacja włosów jest bowiem obecnie bardzo modna zgodnie z najbardziej gorącymi trendami.

Modna fryzura flip

Fryzura flip modna była w latach 60., a potem jeszcze w 90. Mamy dobrą wiadomość dla fanek tej stylizacji włosów. W tym sezonie jesień/zima 2019/2020 ponownie powraca do łask! Jej fankami są również gwiazdy, które fryzurę flip wybierają na wielkie wyjścia. Nic dziwnego! Jest ona bowiem bardzo stylowa, kobieca, a jednocześnie dodaje charakteru oraz pazura.

Fryzura flip - jak wygląda?

Fryzura flip jest prosta i szybka w wykonaniu. Włosy powinny być lekko uniesione u nasady. Najważniejsze są jednak ich końcówki, które powinny być wywinięte na zewnątrz, ewentualnie w stronę twarzy. Fryzura taka najlepiej wygląda przy włosach długich bądź też takich o średniej długości. Mogą być rozpuszczone, a mogą być również upięte w wysoki kucyk na czubku głowy.

Fryzura flip - jak ją wykonań?

Fryzura flip wygląda bardzo efektownie i wbrew pozorom nie jest trudna do zrobienia. Wręcz odwrotnie. Bardzo łatwo i szybko wykonasz ją sama w domu. Do ułożenia fryzury flip możesz użyć lokówki bądź też zwykłej szczotki do układania włosów. Na koniec warto tak ułożone włosy utrwalić żelem bądź też lakierem, dzięki czemu efekt pięknie wywiniętych końcówek utrzyma się na długo.

Fryzura flip cieszy się dużą popularnością wśród gwiazd. Noszą ją m.in.: Kim Kardashian West, Jennifer Lopez, Kylie Jenner oraz Sophie Turner. W latach 60. jej fankami były Brigitte Bardot, Mary Quant oraz Pierwsza Dama Usa, czyli Jackie Kennedy.

Więcej o: