Fryzury na studniówkę 2020. Najbardziej gorące trendy na uroczysty bal. Jak się modnie uczesać?

Wybierasz się na studniówkę i nie wiesz, jak się uczesać? Podpowiadamy, które fryzury będą najbardziej modne zgodnie z trendami na 2020 rok. Znajdą coś dla siebie zarówno posiadaczki długich, jak również krótkich włosów.
Zobacz wideo

Studniówka 2020 przed tobą, a ty nie wiesz, jaką wybrać fryzurę? Przeglądasz niezliczone liczby stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji wśród najbardziej modnych fryzur na studniówkę zgodnie z trendami 2020, ale wciąż nic nie możesz znaleźć? Nie martw się. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kilka prostych wskazówek, dzięki których twoja fryzura na studniówkę będzie jedną z najbardziej modnych. I to niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie włosy. Poznaj najbardziej gorące trendy na 2020 rok.

Modne fryzury na studniówkę 2020 - krótkie włosy

Masz krótkie włosy i szukasz modnej fryzury na studniówkę ? Dobrym rozwiązaniem dla ciebie będzie tzw. collarbone bob, czyli odmiana klasycznego boba, tylko w nieco przedłużonej wersji. Fryzura ta może być ułożona na kilka różnych wariantów. Może to być prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. Jeśli wybierasz się na studniówkę, dodatkowo przypnij do włosów dużą, ozdobną spinkę, która jest obecnie wielkim hitem.

Zobacz: kosmetyki w świetnych cenach na Avanti24.pl!

Modne fryzury na studniówkę 2020 - długie włosy

Posiadaczki długich włosów mają trochę większe pole do popisu, jeżeli chodzi o modne fryzury na studniówkę. Niesłabnącą popularnością cieszą się koki w różnym wydaniu. Są bardzo praktyczne, wygodne i pasują zarówno do długich, jak również do półdługich włosów, krótkich oraz prostych. Można z nich zrobić swobodny, trochę niedbały kok np. upiąć go z luźnego warkocza. Może być również w wersji bardzo uporządkowanej przy gładko zaczesanych włosach, jak np. u baletnicy.

Modne fryzury na studniówkę to również rozpuszczone włosy oraz bardzo romantyczne i stylowe loki. Pamiętaj przy tym o dwóch najważniejszych zasadach. Po pierwsze, jeśli twój ubiór na studniówkę jest bardzo efektowny, fryzura powinna być już bardziej skromna. I odwrotnie. Po drugie, fryzura na studniówkę musi być dobrze utrwalona, aby przetrwała szalone tańce i zabawę przez całą noc.

A dzięki tym kosmetykom stworzysz idealny makijaż na studniówkę!

Więcej o: