Miodowy blond to najbardziej modny kolor włosów. W dodatku odmładza! Jak wygląda, komu pasuje i jak go osiągnąć?

Miodowy blond to hit wśród koloryzacji włosów. Jest naturalny, twarzowy, a w dodatku optycznie odmładza. Podpowiadamy, jak wygląda, komu pasuje, a komu nie i jak go osiągnąć.
Zobacz wideo

Miodowy blond (honey blonde) to zdecydowanie hit wśród najmodniejszych kolorów włosów na sezon jesień-zima 2019/2020. Nic dziwnego! Jest naprawdę piękny, bardzo kobiecy, do tego ożywia twarz i dodaje uroku. W dodatku wygląda bardzo naturalnie. Komu pasuje i jak go osiągnąć? Podpowiadamy.

Miodowy blond - co to?

Miodowy blond od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatnio znowu powrócił do łask - był najmodniejszym kolorem już latem 2019. Lato minęło, a jego popularność wciąż nie słabnie, a wręcz przeciwnie - rośnie. Wystarczy wpisać #honeyblonde na Instagramie bądź też na Pintereście. Jest to jedna z najczęściej wyszukiwanych w sieci metod koloryzacji włosów. Kobiety wręcz oszalały na punkcie tego odcienia. Nic dziwnego!

Miodowy blond to bardzo twarzowy i subtelny kolor. Jest połączeniem tradycyjnego blondu z jasnym brązem. Kolor ten odmładza i łagodzi rysy, jak większość blondów.

Miodowy blond - komu pasuje, a komu nie?

Miodowy blond to ciepły odcień. Dlatego też pasuje głównie kobietom o ciepłych typach urody, czyli tzw. wiosnom oraz jesieniom. Z miodowego koloru włosów powinny zatem zrezygnować panie o letnich i zimowych typach urody. Miodowy blond najlepiej prezentuje się z brązowymi, piwnymi, a także złotymi kolorami oczu.

Miodowy blond - jak go osiągnąć?

Miodowy blond najlepiej zrobić u fryzjera. Wtedy będziemy mieli pewność, że nasz kolor będzie dokładnie taki, jak chcemy, a nie zielony, pomarańczowy czy rudy. Najlepiej przyjść do niego ze zdjęciami kolorów włosów, który chcemy mieć. 

Jeśli masz mocno ciemne włosy, potrzebna będzie uprzednia dekoloryzacja ich u doświadczonego fryzjera. W takim przypadku nie planujmy samodzielnego farbowania w domu. Pamiętaj również o tym, że farbowanie niszczy i wysusza włosy, dlatego koniecznie zadbaj o ich odpowiednią pielęgnację, a przede wszystkim o regularne nawilżanie.

Doskonałe kosmetyki do włosów znajdziesz na Avanti24.pl!

Więcej o: