Agnieszka Sienkiewicz obcięła grzywkę. Wygląda teraz dużo młodziej. Jak nosić taką modną fryzurę i komu pasuje?

Agnieszka Sienkiewicz przeszła lekką metamorfozę i zmieniła fryzurę. Aktorka obcięła grzywkę, która jest obecnie bardzo modna. Jak nosić taką fryzurę i komu pasuje? Podpowiadamy.

Agnieszka Sienkiewicz raczej nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem. Aktorka od wielu lat wierna jest jednej fryzurze. Najczęściej nosi brązowe włosy o długości mniej więcej do ramion. Tym razem jednak zapragnęła lekkiej zmiany, więc udała się do fryzjera. Efektami swojej wizyty pochwaliła się na Instagramie.

Nie tylko Agnieszka Sienkiewicz przeszła ostatnio metamorfozę. Fryzurę zmieniła również Małgorzata Rozenek-Majdan. Zobaczcie efekty tej zaskakującej metamorfozy:

Zobacz wideo

Agnieszka Sienkiewicz zmieniła fryzurę

Agnieszka Sienkiewicz postawiła na delikatną i bezpieczną zmianę - obcięła tylko grzywkę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. Fani byli zachwyceni!

 

Agnieszka Sienkiewicz obcięła grzywkę

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Agnieszki Sienkiewicz. Pod jej zdjęciem od razu posypały się "ochy i achy" zachwyconych internautów.

Ale pięknie
Bomba
Ślicznie
Bardzo ładnie z grzywką

- czytamy w komentarzach zachwyconych internautów.

Część z nich zasugerowała przy tym, że nowa fryzura z grzywką odmładza Agnieszkę Sienkiewicz:

I masz znów 18 lat

Zgadzacie się z tym?

Fryzury z grzywką to największy hit na sezon jesień-zima 2019/2020! Jak ją nosić i komu pasuje?

Grzywka na prosto to zdecydowanie najbardziej klasyczne rozwiązanie. Takie cięcie pasuje doskonale do długich włosów. Jest jednak dosyć ryzykowane, bo nie koresponduje dobrze z każdym typem urody. Innym i równie ciekawym rozwiązaniem jest grzywka na dwa boki bądź też na jeden bok. Ta druga zalecana jest w szczególności kobietom o wysokim czole, które chcą je zakryć.

Jednak grzywka nie jest dla każdego. Nie jest zalecana przede wszystkim kobietom o okrągłych i kwadratowych twarzach. Taka fryzura bowiem zbytnio skraca twarz.

Jak dobrać grzywkę do kształtu twarzy?

Przedstawiamy kilka uniwersalnych porad dotyczących grzywek dla pań o różnych kształtach twarzy - owalnym, serca, kwadratowym i okrągłym. 

1. Twarz owalna: takie panie mają największą swobodę. W ich przypadku dobrze może sprawdzić się każdy rodzaj grzywki. Musimy jednak zawsze pamiętać o tym, że czasami takie cięcie nie pasuje do naszych rysów twarzy. Dlatego nawet, jeśli mamy idealnie owalną twarz, warto przemyśleć decyzję o takim cięciu.

2. Twarz w kształcie serca: w takich przypadkach idealnie sprawdzą się grzywki w stylu lat 70.

3. Twarz kwadratowa: grzywki są generalnie odradzane, ale dobrze mogą sprawdzić się te ułożone na bok.

4. Twarz okrągła: dobrym rozwiązaniem tutaj także może być grzywka na bok.

Więcej o: