Fryzura bun lift to hit wśród gwiazd! Odmładza i działa jak lifting. Podpowiadamy, jak ją zrobić

Bun lift robi furorę wśród gwiazd. Nic dziwnego. Fryzura ta jest bardzo prosta i szybka do zrobienia, a daje efekt błyskawicznego liftingu. Jak wygląda i jak ją zrobić? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Zabiegi kosmetyczne, botoks, lifting to nie jedyne metody, dzięki którym odejmiesz sobie lat. Są na to również prostsze, szybsze, tańsze i przede wszystkim mniej inwazyjne metody. Odmładzanie za pomocą fryzury! Tak, dobrze czytasz. To ostatni hit wśród gwiazd. Nic dziwnego. Taka fryzura jest prosta i szybka do zrobienia, a daje spektakularne efekty. Wystarczy zrobić sobie na głowie bun lift, aby uzyskać efekt napiętej i uniesionej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek.

Fryzura bun lift - co to?

Fryzura bun lift to po prostu kok, którego robi się wysoko na głowie, z mocno zebranych, gładko zaczesanych i spiętych gumką włosów. W ten sposób skóra podnosi się do góry, co daje optyczny efekt litfingu twarzy bez skalpela. Taki prosty i szybki zabieg daje błyskawiczny efekt napiętej i uniesionej skóry, do tego optycznie wygładza zmarszczki. 

Bun lift to nie tylko lifting bez skalpela, ale też bardzo wygodna i praktyczna fryzura. Idealnie nadaje się m.in. na trening. Jakie inne fryzury mają podobne zastosowanie? Podpowiadamy:

Zobacz wideo

Bun lift - jak zrobić?

Aby bun lift skutecznie posłużył nam jako błyskawiczny lifting twarzy bez skalpela, należy pamiętaj o jednej, najważniejszej zasadzie. Włosy muszą być zaczesane na gładko i mocno związane w ciasny kok. Nie mogą być luźne.

Jakie kolory ubrań odmładzają? Podpowiadamy. Dzięki nim odejmiesz sobie lat:

Bun lift - hit wśród gwiazd

Nic dziwnego, że bun lift cieszy się tak dużą popularnością wśród gwiazd. Taką fryzurę dość często noszą Jennifer Lopez, Nicole Richie oraz modelki na pokazach światowych projektantów.