Fryzura bun lift to hit wśród gwiazd! Odmładza i działa jak lifting. Podpowiadamy, jak ją zrobić

Bun lift robi furorę wśród gwiazd. Nic dziwnego. Fryzura ta jest bardzo prosta i szybka do zrobienia, a daje efekt błyskawicznego liftingu. Jak wygląda i jak ją zrobić? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Zabiegi kosmetyczne, botoks, lifting to nie jedyne metody, dzięki którym odejmiesz sobie lat. Są na to również prostsze, szybsze, tańsze i przede wszystkim mniej inwazyjne metody. Odmładzanie za pomocą fryzury! Tak, dobrze czytasz. To ostatni hit wśród gwiazd. Nic dziwnego. Taka fryzura jest prosta i szybka do zrobienia, a daje spektakularne efekty. Wystarczy zrobić sobie na głowie bun lift, aby uzyskać efekt napiętej i uniesionej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek.

Fryzura bun lift - co to?

Fryzura bun lift to po prostu kok, którego robi się wysoko na głowie, z mocno zebranych, gładko zaczesanych i spiętych gumką włosów. W ten sposób skóra podnosi się do góry, co daje optyczny efekt litfingu twarzy bez skalpela. Taki prosty i szybki zabieg daje błyskawiczny efekt napiętej i uniesionej skóry, do tego optycznie wygładza zmarszczki. 

Bun lift to nie tylko lifting bez skalpela, ale też bardzo wygodna i praktyczna fryzura. Idealnie nadaje się m.in. na trening. Jakie inne fryzury mają podobne zastosowanie? Podpowiadamy:

Zobacz wideo

Bun lift - jak zrobić?

Aby bun lift skutecznie posłużył nam jako błyskawiczny lifting twarzy bez skalpela, należy pamiętaj o jednej, najważniejszej zasadzie. Włosy muszą być zaczesane na gładko i mocno związane w ciasny kok. Nie mogą być luźne.

Jakie kolory ubrań odmładzają? Podpowiadamy. Dzięki nim odejmiesz sobie lat:

Bun lift - hit wśród gwiazd

Nic dziwnego, że bun lift cieszy się tak dużą popularnością wśród gwiazd. Taką fryzurę dość często noszą Jennifer Lopez, Nicole Richie oraz modelki na pokazach światowych projektantów.

Więcej o: