Silver hair to jedna z najbardziej modnych koloryzacji. Komu pasują siwe włosy i jak uzyskać taki srebrny kolor?

Silver hair to coraz bardziej popularna forma koloryzacji włosów. Komu pasują siwe/srebrne włosy i jak uzyskać taki kolor? Odpowiadamy.

Silver hair - jeśli chcesz mieć modny kolor włosów, zgodny z najbardziej gorącymi trendami na sezon jesień/zima 2019/2020, to wybierz właśnie go. Jak wygląda taki kolor włosów, komu pasuje i jak go osiągnąć? Odpowiadamy.

Czasem wizyta u fryzjera może zakończyć się tragicznie. Na własnej skórze przekonała się o tym Dorota Szelągowska. Co się stało? Zobaczcie na nagraniu:

Zobacz wideo

Silver hair (srebrne włosy) - modny kolor włosów (jesień/zima 2019/2020)

Silver hair to po polsku szare, srebrne czy siwe włosy. Taki kolor jest obecnie niekwestionowanym hitem wśród najbardziej modnych i gorących odcieni włosów na Instagramie oraz na Pintereście. Wystarczy wpisać #silverhair oraz #grayhair, aby przekonać się o ich ogromnej popularności.

Silver hair to jeden z najczęściej wyszukiwanych w sieci kolorów włosów. Kobiety wręcz oszalały na jego punkcie. Nic dziwnego! Włosy w odcieniu silver hair są obecnie bardzo modne, do tego niezwykle efektowne oraz kobiece. Są idealną propozycją dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu i nie boją się oryginalnych kolorów włosów.

Silver hair (srebrne włosy) - komu pasują?

Do niedawna większość kobiet starała się ukrywać swoje siwe włosy, teraz specjalnie je farbują na ten kolor. Nowa moda udowadnia, że srebrne włosy (silver hair) mogą być atrakcyjne i mogą dodawać uroku. Co ważnie, taki modny kolor pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek czy długość włosów. Jeśli boisz się tak odważnej zmiany i przefarbować swoje włosy na srebrny kolor, zacznij od delikatnych pasemek, ewentualnie od ombre, czyli srebrnych końcówek.

Silver hair (srebrne włosy) - jak osiągnąć?

Jeśli chcesz mieć modne srebrne włosy (szare, siwe) - silver hair, najlepiej udaj się do sprawdzonego fryzjera. Dzięki temu unikniesz pomarańczowych czy zielonych włosów. Jeśli twój naturalny kolor jest ciemny, fryzjer będzie musiał najpierw przeprowadzić dekoloryzację. Pamiętaj, że taki zabieg mocno niszczy włosy, które trzeba będzie odżywiać i mocno nawilżać, najlepiej maskami.

Sprawdź produkty do pielęgnacji włosów!

Więcej o: