Fryzura lob to hit wśród gwiazd! Jak wygląda i komus pasuje? Odpowiadamy

Lob to jedna z najmodniejszych fryzur na sezon jesień-zima 2019/2020. Jest to odmiana klasycznego boba, tylko w lekko przedłużonej wersji. Dość często nazywana jest również collarbone bob. Jak wygląda fryzura lob? Odpowiadamy.

Lob (zwany często collarbone bob) jest hitem, jeżeli chodzi o modne fryzury na sezon jesień-zima 2019/2020. Taka stylizacja włosów jest bardzo kobieca, stylowa, a do tego pasuje praktycznie każdemu. Dobrze wygląda zarówno przy prostych, jak i przy kręconych włosach. Co więcej fryzura lob jest naprawdę prosta do ułożenia.

Lob - modna fryzura na sezon jesień-zima 2019/2020

Bob to fryzura, która pasuje praktycznie każdemu i tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody - jest ponadczasową klasyką. Obecnie, wśród gorących trendów na sezon jesień-zima 2019/2020 lansowany jest właśnie bob, jednak w nieco przedłużonej wersji. Fryzura lob to odmiana boba, w której włosy sięgają do obojczyków.

Fryzura lob - różne wersje

Lob może być ułożony na kilka różnych wariantów. Może to być fryzura z prostym przedziałkiem i włosami zaczesanymi na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach.

Przy takim cięciu i fryzurze lob ważne jest, aby przód był nieco dłuższy niż tył. Wśród trendów na jesień-zima 2019/2020 najbardziej modny jest lob w wersji nieco "bałaganiarskiej". Co to oznacza? Swobodnie opadające pasma włosów, do tego w lekkim nieładzie i pofalowane.

Modna fryzura lob - pielęgnacja

Fryzura lob nie wymaga jakiejś specjalnej pielęgnacji. Ważne jest przede wszystkim dobre obcięcie. Poza tym po każdym myciu włosów powinno nakładać się odżywkę (taką do spłukiwania bądź też nie). Raz w tygodniu warto dodatkowo zafundować sobie maskę. Najlepiej potrzymać ją przez ok. 30 minut, z założonym na głowę ręcznikiem. Ciepło dodatkowo aktywizuje działanie maski.

Więcej o: