Średnie fryzury 2020. Najmodniejsze damskie propozycje na nadchodzący rok

Wraz z nadejściem nowego roku, często wprowadzamy w swoje życie wiele zmian. Chętnie zmieniamy również fryzurę czy eksperymentujemy z nowym sposobem stylizacji naszych włosów. Podpowiadamy, jaki fryzury dla włosów o średniej długości będą modne w 2020 roku.

Czego możemy się spodziewać, jeżeli chodzi o nadchodzące trendy fryzurowe? W roku 2020 trendy pozostawiają nam wiele wolności. Każda z nas, niezależnie od tego czy nasze włosy się kręcą, są falowane czy proste, znajdzie coś dla siebie. Podpowiadamy, jakie trendy królują dla włosów średniej długości

Jedzmy rzeżuchę nie tylko od święta! Wzmacnia włosy i zawiera dużo witaminy C.Sprawdź:

Zobacz wideo

Fryzury 2020 damskie średnie - modne cięcie

Jeżeli planujesz obciąć swoje włosy do średniej długości, w 2020 roku nadal modny będzie bob i long bob. Ten drugi jest cięciem raczej uniwersalnym, pasuje do każdego typu włosów i kształtu twarzy. Tradycyjny bob lepiej sprawdzi się u właścicielek mocnych i gęstych włosów, oraz tych ze szczupłą, pociągłą lub trójkątną twarzą. Oba te cięcia pokochały gwiazdy, ostatnio zdecydowały się na nie Jenifer Lopez i Jessica Alba.

Fryzury 2020 damskie średnie - modna stylizacja włosów

Mamy też propozycje dla kobiet, które są już posiadaczkami włosów średniej długości i szukają propozycji na ich stylizację. Swój wielki powrót na salony ma fryzura zwana mokrą włoszką. Taki efekt możemy uzyskać na naszych włosach nakładając na nie kilka odpowiednich kosmetyków. W mokrej włoszce najważniejszy jest piękny połysk. Uzyskasz go, używając specjalnie przeznaczonej do tego pasty do włosów, lub sprayu, które nie powinien zawierać soli czy alkoholu w składzie, który zamiast nawilżyć włosy, wysuszy je i sprawi, że zaczną się puszyć. Wybierzmy kosmetyki bogate w keratynę i olejki, które nakładać będziemy w kierunku od nasady do końcówek. 

Zobacz stylowe ozdoby do włosów na Avanti24.pl!

Fryzury 2020 damskie średnie - modne upięcie włosów

W 2020 roku modne będę luźne upięcia czy sploty. Możemy zdecydować się na dobrze nam znany messy bun, czyli delikatnie spięty koczek, z którego wyjmiemy kilka kosmyków, by nadać mu dziewczęcego wyglądu. W modzie nadal będą warkocze. Splot możesz potraktować jako dodatek do fryzury, zaplatając tylko część włosów i spinając z tyłu głowy, lub zrobić warkocz francuski tylko po jednej stronie głowy. Im więcej fantazji i wolności w upięciu, tym lepiej!

Więcej o: