Fryzury na dyskotekę. Najmodniejsze propozycje dla młodych dziewczyn

Za początek karnawału niektórzy uważają początek roku, innni 6 stycznia. Sezon imprezowy zaczyna się już od Andrzejek, potem Sylwester. Zastanawiasz się, jaka fryzura będzie odpowiednia na taneczne szaleństwa? Podpowiadamy, jak stylizować włosy na dyskotekę.

Przed Tobą wielkie wyjście, na dyskotekę czy inną imprezę, a ty zastanawiasz się co zrobić ze swoimi włosami? Fryzura powinna być wygodna, podkreślać naszą stylizację, a do tego być trwała. Śpieszymy z pomocą i podpowiadamy, jakie uczesanie będzie odpowiednie na wieczorne wyjście do klubu.

Barbara Kurdej-Szatan chciała przeznaczyć nagrodę na cel charytatywny i imprezę:

Zobacz wideo

Fryzury na dyskotekę - wysoko spięty koński ogon

Koński ogon to rodzaj upięcia włosów, który polega na złapaniu wszystkich włosów razem gumką. To fryzura, która będzie pasować do niemalże każdej stylizacji i kształtu twarzy. Do tego jest prosta w wykonaniu. Na imprezę, polecamy upiąć włosy wysoko, na samym czubku głowy. Wybierz do złapania włosów ozdobną cekinową lub welurową frotkę, a całość mocno spryskaj lakierem, by nadać fryzurze trwałość. Pamiętaj o dokładnym zaczesaniu włosów, by nie wystawały ani z kucyka, ani przy powierzchni głowy.

Fryzury na dyskotekę - częściowe upięcie

W sezonie zimowym 2019, bardzo modne są częściowe upięcia włosów przy pomocy eleganckich akcesoriów do włosów. Możesz złapać pasma włosów z dwóch stron głowy i spiąć je z tyłu ozdobną klamrą, perłową spinką czy kryształowymi wsuwkami. Takie podpięcie włosów jest bardzo dziewczęce i dodaje stylizacji uroku, a jednocześnie jest bardzo łatwe w wykonaniu.

Fryzury na dyskotekę - rozpuszczone, pofalowane włosy i opaska

W tym sezonie bardzo modne są włosy pokręcone lub pofalowane. Nie muszą one być wystylizowane perfekcyjne niczym te hollywoodzkie, mogą być delikatnie rozczochrane. Możesz zakręcić włosy przy pomocy prostownicy, lokówki czy papilotów. By dodać fryzurze animuszu, załóż na głowę ozdobną opaskę. W tym sezonie satynowe i welurowe, szerokie opaski pojawiały się na wybiegach najbardziej znanych projektantów i są absolutnym hitem! Znajdziesz je w różnych kolorach i z różnych materiałów, niektóre wyszywane są perełkami czy kryształkami. Taki dodatek sprawi, że na pewno nie pozostaniesz niezauważona, a jeśli spryskasz włosy wcześniej mocny lakierem utrwalającym, możesz mieć pewność, że fryzura przetrwa wszelkie taneczne szaleństwa. 

Więcej o: