Fryzury półdługie 2020 dla kobiet dojrzałych. Jak odjąć sobie lat modną fryzurą?

Fryzury półdługie mogą dodawać lub odejmować lat. Wszystko zależy przede od rodzaju cięcia, koloru oraz upięcia włosów. Jakie fryzury półdługie będą modne w 2020 roku? Oto propozycje, króre odejmą lat i podkreślą urodę każdej kobiety.

Jak odmłodzić się za pomocą fryzury? Modne półdługie włosy odświeżają wizerunek i dodadzą dziewczęcego uroku. Jak dobrać takie cięcie do kształtu twarzy i jaką na jaką długość się zdecydować, by było modnie, a fryzura działała odmładzająco? Podpowiadamy!

Zobacz wideo

Fryzury półdługie - twarz okrągła

Delikatnie zarysowany podbródek i zaokrąglone policzki to atuty okrągłej twarzy, które warto umiejętnie podkreślić. W przypadku pań o bardziej okrągłej twarzy, najlepiej sprawdzą się fryzury, które stanowić będą piękna ramę dla twarzy. Najwięcej świeżości i blasku zapewniają włosy o długości do ramion. Świetnie sprawdzi się również lekka grzywka, która zrównoważy proporcje twarzy i odejmą lat. 

Fryzury półdługie - twarz kwadratowa

Panie z twarzą kwadratową powinny unikać prostych cięć, które wyostrzają rysy. W tym przypadku, najlepiej sprawdzą się delikatnie zaokrąglone lub asymetryczne cięcia. W przypadku pań o mocnych rysach twarzy, rewelacyjnie sprawdzi się asymetryczny long bob sięgający do obojczyków - taka fryzura momentalnie odejmie kilka lat. 

Fryzury półdługie - twarz owalna

Szczęśliwe posiadaczki owalnej twarzy mogą sobie pozwolić niemal na każdą półdługą fryzurę. Świetnym sposobem na podkreślenie rysów owalnej twarzy są odmładzające fryzury cieniowane. Jedyne o czym należy pamiętać przy owalnej twarzy to zadbanie, by włosy nie były zbyt długie - powinny sięgać maksymalnie do linii ramion. Cieniowane włosy będą się układać w delikatny nieład, który dada świeżości, lekkości i z pewnością odejmie lat. 

Więcej o: