Fryzury na komunię 2020. Najmodniejsze propozycje dla pań

Wybierasz się w nadchodzącym roku na przyjęcie z okazji komunii? Zastanawiasz się, jak się ubrać i uczesać. Podpowiadamy, jakie upięcia i fryzury będą modne na eleganckie okazje, w nadchodzącym roku.

Choć do sezonu komunijnego jeszcze trochę czasu, my już wiemy jakie fryzury będą modne w sezonie wiosennym. Jeżeli w tym roku wybierasz się na przyjęcie komunijne, lub organizujesz takie dla swojego dziecka, podpowiadamy jak możesz się tego dnia uczesać.

Warkocz bez plecenia. Tak efektowny i łatwy do wykonania. Sprawdź:

Zobacz wideo

Fryzury na komunię 2020 - warkocz z ogonem

Wiosna to sezon, w którym poszukujemy świeżości i dlatego idealną fryzurą na ten czas jest warkocz. Komunia to elegancka okazja, dlatego warto zadbać, by tego dnia warkocz był wyjątkowy. Oddziel grube pasmo włosów z przodu głowy i stwórz dobierany warkocz po jednej ze stron głowy. Resztę włosów złap w niski kucyk przy karku. Użyj do tego ozdobnej gumki lub klamry. 

Fryzury na komunię 2020 - podpięte fale

Fryzurą, która nigdy nie wychodzi z mody i idealnie nadaje się na eleganckie okazje są fale. By uzyskać pożądany efekt zniewalających fal, który jednocześnie będzie trwały, po myciu wklep we włosy piankę. Wysusz z głową w dół lub wyciągając na szczotce, by nadać włosom objętości. Następnie użyj lokówki i stwórz przy jej pomocy fale. Zbierz dwa pasma po dwóch stronach głowy i zepnij z tyłu. Całość spryskaj lakierem i gotowe.

Fryzury na komunię 2020 - elegancki kok

Fryzurą, która jest elegancka i dobrze sprawdzi się na komunijne przyjęcie, jest kok. By dodać mu szyku, upnij włosy nisko, przy samym karku i wyjmij kilka pasm, które będą okalały twarz. Tak spięte włosy wyglądają bardzo dziewczęco, odejmą Ci więc lat, a upięcie jest proste w wykonaniu. By dodać fryzurze szyku, możesz wetknąć w koka błyszczącą wsuwkę. 

Fryzury na komunię 2020 - rozpuszczone włosy

Jeżeli upięcia nie są Twoją mocną stroną, a najlepiej czujesz się z rozpuszczonymi włosami, zadbaj o ich perfekcyjny wygląd. Po myciu nałóż maskę wygładzającą i pozostaw na włosach około 20 minut. Dokładnie spłucz maskę, wysusz włosy wyciągają je na szczotce. Na suche włosy nałóż jedwab lub olejek, by pięknie błyszczały. 

Więcej o: