Fryzury na dyskotekę szkolną. Propozycje idealne dla długich i średnich włosów

Karnawał coraz bliżej, a wraz z nim wyjścia na imprezy i dyskoteki. Zastanawiasz się, jak wystylizować swoje włosy na taneczną zabawę? Sprawdź nasze propozycje na fryzury dla włosów długich i średnich.

Planujesz wyjście na dyskotekę, masz już wybraną stylizację, ale nie wiesz co zrobić z włosami? Fryzura na taneczną zabawę musi być wygodna, zjawiskowa i trwała. Podpowiadamy, jak uczesać włosy długie i średnie.

Jedzmy rzeżuchę nie tylko od święta! Wzmacnia włosy i zawiera dużo witaminy C. Sprawdź:

Zobacz wideo

Fryzury na dyskotekę szkolną dla długich i średnich włosów - rozpuszczone z zaczesaną grzywką

Jeżeli jesteś posiadaczką dosyć długiej grzywki, która da się zapiąć do tyłu i odsłonić twarz, mamy dla Ciebie propozycję. Złap grzywkę do tyłu, przy pomocy wsuwek. Zanim ją zapniesz, podtapiruj delikatnie, by podpięcie miało większą objętość. Całość spryskaj lakierem. Podobnie możesz postąpić, jeśli nie masz grzywki. Zbierz pasma z przodu głowy i zaczesz je do tyłu, uprzednio tapirując.

Fryzury na dyskotekę szkolną dla długich i średnich włosów - afro loki

Jeżeli masz ochotę zaszaleć i totalnie zmienić swój look, polecamy loki afro. Do ich stworzenia stworzenia potrzebne Ci będą plastikowe słomki do napojów. Zawiń pojedyncze, cienkie pasma mokrych włosów, podobnie jak na papiloty i zwiąż dwa końce rurek. Pozostaw do wyschnięcia. Rozkręć rurki i efekt wow na Twojej głowie gotowy!

Fryzury na dyskotekę szkolną dla długich i średnich włosów - kolorowe końcówki lub pasemka

Dla odważnych polecamy jednodniową koloryzację włosów. Kolorowe włosy są teraz bardzo modne, a jeżeli nie masz ochoty na stałą zmianę koloru, kup spray lub kredę koloryzującą. Szczególnie modne  w nadchodzącym sezonie będą róże i fiolety. Pofarbuj tylko końcówki lub całe pasma włosów. 

Fryzury na dyskotekę szkolną dla długich i średnich włosów - koński ogon

Nieśmiertelną i zawsze zdającą egzamin fryzurą jest koński ogon. Włosy złap grubą gumką, może wybierzesz taką metaliczna lub cekinową? Zepnij je na samym czubku głowy. Jeśli Twoje włosy są kręcone, wyjmij dwa kosmyki włosów po dwóch stronach twarzy. 

Więcej o: