Modne fryzury damskie 2020. Cięcia, które optycznie wyszczplą twarz

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a to doskonała okazja do zmiany swojego wizerunku. Najłatwiejszym sposobem na to jest zmiana fryzury. Oto fryzury, które nie tylko będą modne w 2020 roku, lecz także optycznie odejmą twarzy kilogramów.

Odpowiednio dobrana fryzura potrafi zdziałać cuda - dzięki dobremu cięciu można nie tylko korygować kształt twarzy, lecz także optycznie odjąć sobie kilogramów. W 2020 roku modne będą kobiece, klasyczne fryzury które podkreślą urodę każdej kobiety. Królować będą długości do ramion, grzywki oraz artystyczny nieład w postaci fal. 

Modne fryzury damskie 2020 - grzywka w różnych odsłonach

Kobiety z okrągłą twarzą nie powinny nosić grzywki? To absolutnie nieprawda! Kluczem jest dobranie odpowiedniego cięcia, które optycznie wyszczupli twarz. Jedną z modniejszych propozycji na rok 2020 jest nowoczesna wersja grzywki a la Brigitte Bardot - nieprzytłaczająca i delikatnie wywinięta do boków. Takie lekkie cięcie grzywki jest bardzo uniwersalne i sprawdzi się w przypadku różnych kształtów twarzy, nawet tej okrągłej.

Modne fryzury damskie 2020 - bob i long bob

Bob oraz jego dłuższa wersja, czyli long bob to niewątpliwie jedne z bardziej uniwersalnych fryzur, które nigdy nie wychodzą z mody. Takie cięcie jest fantastycznym rozwiązaniem, jeśli pragniesz zmiany, ale nie chcesz radykalnie skracać włosów. Long bob pasuje niemal do każdego kształtu twarzy, a w dodatku dobrze wygląda zarówno przy prostych, falowanych, jak i kręconych włosach.

Więcej - produkty do paznokci, które działają cuda!

Na krótkiego boba postawiła ostatnio m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan. Efekty zobaczycie w poniższym filmiku:

Zobacz wideo

Modne fryzury damskie 2020 - artystyczny nieład w postaci fal 

Artystyczny nieład w postaci "połamanych fal" to absolutny hit na rok 2020. Takie fale wykonać można lokówką, prostownicą, także sprayem z solą morską. Aby nadać włosom półdługim i długim objętości, warto zdecydować się na mocne cieniowanie. Fryzura będzie wówczas sprawiała wrażenie "lżejszej", przez co optycznie odejmie kilogramów.

Zobacz - hity pielęgnacyjne 2020!

Więcej o: