Smoked marshmallow to nowy hit wśród modnych kolorów włosów. Wyjaśniamy, na czym polega taka koloryzacja i komu pasuje

Smoked marshmallow to nowy kolor włosów, który bardzo szybko zyskał ogromną popularność i stał się modny. Nic dziwnego! Jest piękny, kobiecy, bardzo twarzowy i pasuje praktycznie każdej kobiecie. Do tego idealnie nadaje się do cienkich włosów, ponieważ nadaje im objętość.

Smoked marshmallow - mówi wam coś ta nazwa? Jeśli nie, to szybko musicie to nadrobić. Smoked marshmallow to bowiem jeden z najbardziej modnych obecnie kolorów włosów, zgodnie z gorącymi trendami na sezon jesień-zima 2019/2020. Jak wygląda taki kolor włosów? Komu pasuje? I jak go uzyskać? Odpowiadamy.

Gwiazdy też mają problem z nieprofesjonalnymi fryzjerami. Przekonała się o tym Dorota Szelągowska:

Zobacz wideo

Smoked marshmallow - modny kolor włosów (trendy na sezon jesień-zima 2019/2020)

Smoked marshmallow to połączenie dwóch kolorów włosów: brązu oraz blondu. Jest to bardzo praktyczna i wygodna koloryzacja, ponieważ nie wymaga zbyt częstych wizyt u fryzjera i farbowania włosów. Odrosty nie są tak szybko widoczne, jak w przypadku standardowych koloryzacji.

Smoked marshmallow to zupełnie nowy kolor włosów. Jego autorką jest stylistka fryzur z Kalifornii - Megan Ilene Martinez. Jak sama mówi o wymyślonym przez siebie odcieniu - smoked marshmallow to taki kolor włosów, który nadaje większego luzu.

Smoked marshmallow - jak wygląda?

Smoked marshmallow łączy w sobie dwa kolory: brąz oraz blond w postaci delikatnych i subtelnych refleksów. Ważne jest, aby odcień włosów był chłodny. Smoked marshmallow to jeden z najbardziej modnych obecnie kolorów włosów. Jest naprawdę piękny, bardzo kobiecy, a do tego wszystkiego ożywia twarz i dodaje uroku. W dodatku wygląda bardzo naturalnie i subtelnie.

Smoked marshmallow - jak go osiągnąć?

Smoked marshmallow to piękny i bardzo naturalny kolor, jednak niełatwo samemu go osiągnąć. Dlatego farbowanie włosów pozostaw profesjonaliście, czyli fryzjerowi. Nie próbuj osiągnąć efektu smoked marshmallow samodzielnie w domu.

Smoked marshmallow - komu pasuje?

Smoked marshmallow to dość uniwersalny kolor, który pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek czy długość włosów. Jest też idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które boją się radykalnych zmian, a potrzebują lekkiej metamorfozy.

Smoked marshmallow to również wygodna koloryzacja włosów, ponieważ nie wymaga częstych wizyt u fryzjera - odrosty nie są aż tak widoczne, jak w przypadku tradycyjnych metod koloryzacji. Pasuje zarówno blondynkom, jak również brunetkom. Co więcej, smoked marshmallow idealnie nadaje się do cienkich włosów. To koloryzacja, która nada im objętość.

Więcej o: