Modne fryzury damskie 2020 krótkie. Stylowe cięcia dla kobiet w każdym wieku

Krótkie włosy również mogą być kobiece, co udowodniła już niejedna kobieta. Jesteś otwarta na metamorfozę? Postaw na krótkie włosy. Podpowiadamy, które krótkie fryzury damskie będą najmodniejsze w 2020 roku.

Początek roku jest zawsze dobrą okazją do zmiany swojego wizerunku. Jeśli długo zastanawiałaś się nad zmianą fryzury, ale nie jesteś pewna na co się zdecydować, przychodzimy z pomocą i przedstawiamy jeden z większych trendów na 2020 rok, czyli krótkie cięcia. Nie da się ukryć, że taka długość włosów to propozycja dla odważniejszych kobiet, które nie boją się zmian, jednak zapewniamy, że taka metamorfoza z pewnością wszystkich zaskoczy. Oto najmodniejsze krótkie fryzury damskie na 2020 rok. 

Zobacz wideo

Więcej - modne paznokcie 2020

Modne fryzury damskie 2020 krótkie - pixie cut

Pixie cut to fryzura, którą pokochały światowe gwiazdy, takie jak Scarlet Johanson, Kate Hudson, Cara Delevingne czy Charlize Theron. Takie cięcie sprawdzi się przede wszystkim u cięcie sprawdzi się przede wszystkim u szczupłych kobiet o regularnych rysach twarzy, przystających uszach i długiej szyi. Charakterystyczne dla pixie cut jest krótkie, postrzępione cięcie z dłuższą grzywką. Taka fryzura jest nie tylko stylowa i elegancka, lecz także łatwa w stylizacji.

Zobacz - produkty do włosów, które są hitem w 2020 roku

Modne fryzury damskie 2020 krótkie - męskie cięcie

To jedna z najmodniejszych krótkich fryzur, która pojawia się w trendach niemal w każdym sezonie. Tak krótkie cięcie wcale nie jest przeznaczone tylko dla mężczyzn, gdyż kobiety wyglądają w nim równie dobrze i stylowo. Taka fryzura dodaje zadziornego pazura do wizerunku, a ponadto wygląda niezwykle profesjonalnie. W takiej fryzurze mogliśmy zobaczyć ostatnio m.in Danutę Stenkę.

 

Więcej - produkty do pielęgnacji ciała 2020

Więcej o: