Najmodniejsze fryzury z grzywką. Oto najmodniejsze cięcia na rok 2020

Planujesz, wraz z nadchodzącym nowym rokiem, zmienić fryzurę? Marzy Ci się grzywka, a może już jesteś jej posiadaczką? Podpowiadamy, jakie fryzury z grzywką będą w 2020 roku najmodniejsze.

Grzywka może mieć różne formy i style. Może być ścięta prosto, na bok, postrzępiona lub nie. Opcji jest wiele. Do tego, fryzura może wyglądać zupełnie inaczej, w zależności od tego jak zetniemy resztę naszych włosów. Sprawdź, jakie fryzury z grzywką polecamy na nadchodzący sezon.

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się nową fryzurą. Zobacz:

Zobacz wideo

Najmodniejsze fryzury z grzywką - french bob

Pamiętacie film Amelia i jego uroczą, tytułową bohaterkę? Nosiła ona krótką fryzurę typu bob, z grzywką. Podobna fryzura będzie bardzo modna w 2020 roku. Tak zwany french bob, może być nieco rozczochrany, a włosy dobrze będą wyglądały pofalowane. Taka elegancka nonszalancja to kwintesencja paryskiego stylu. Francuski bob najlepiej pasował będzie osobom o delikatnych rysach, drobnej twarzy i dużych oczach. Cięcie kończy się gdzieś w okolicach brody, więc jeżeli jest ona szpiczasta, fryzura dodatkowo to uwydatni. Przy fryzurze french bob, obowiązkowa jest grzywka, która nie musi być idealnie prosta, może się delikatnie zawijać czy skręcać.

Najmodniejsze fryzury z grzywką - cieniowane włosy i długa grzywka

W sezonie 2020, dla długich włosów, modne będą cieniowania, które sprawią, że kosmyki będą się delikatnie falować. W przypadku takiego cięcia, grzywka powinna również być delikatnie podstrzępiona i zakrywać brwi. Dzięki temu fryzura wygląda niezwykle lekko i naturalnie. Dobrze sprawdzi się przy włosach cienkich, bo nada im objętości i uniesie. Podobną fryzurę nosiła kiedyś ikona stylu, aktorka Jane Birkin.  Nie polecamy tej fryzury osobom o prostokątnej twarzy.

Najmodniejsze fryzury z grzywką - grzywka przed brwi i proste włosy

W 2020 roku, swój powrót będzie miała krótka, prosto ścięta grzywka, odsłaniająca brwi. To cięcie dla dziewczyn, które lubią odważne fryzury i nie boją się odsłonięcia brwi. Zdecydowanie nie będzie wyglądać dobrze u osób z okrągłą twarzą. Twarz powinna być pociągła. W 2020 taką grzywkę nosić będziemy do prostych, gładkich włosów. Mogą być ścięte do ramion, jak i bardzo długie. Warto jednak mocno je wyprostować i nabłyszczyć, by osiągnąć pożądany efekt. 

Więcej o: