Raspberry Bourbon to supermodny kolor włosów na sezon jesień-zima 2019/2020. Jak wygląda taki odcień i komu pasuje?

Raspberry Bourbon to supermodny kolor włosów, dla którego inspiracją był popularny alkohol. Jak wygląda, komu pasuje i jak go osiągnąć? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Raspberry Bourbon - z czym kojarzy ci się ta nazwa? Zapewne bardziej z drinkiem aniżeli z kolorem włosów, prawda? Zatem po przeczytaniu tego artykułu wszystko się zmieni. Raspberry Bourbon to bowiem jeden z najbardziej modnych kolorów włosów, zgodnie z trendami na sezon jesień-zima 2019/2020. Jak wygląda taki odcień, jak go osiągnąć i komu pasuje? Odpowiadamy.

Gwiazdy też mają problem z nieprofesjonalnymi fryzjerami. Przekonała się o tym Dorota Szelągowska:

Zobacz wideo

Raspberry Bourbon to hit wśród modnych kolorów włosów

Raspberry Bourbon to bardzo modny kolor włosów, lansowany w trendach na sezon jesień-zima 2019/2020. I wciąż zyskuje coraz większą popularność. Wystarczy wpisać na Instagramie bądź też na Pintereście #Raspberrybourbonhair.

Raspberry Bourbon to już kolejny kolor włosów, dla którego inspiracją był alkohol. Jak wygląda ten modny odcień? Jest to ciemny kolor włosów - połączenie refleksów brązowych oraz bordo. Warto zwrócić uwagę, że jest to ciepły odcień. Refleksy mogą być różnej grubości, mogą występować w większych bądź też mniejszych odległościach od siebie. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcecie ostatecznie uzyskać.

Raspberry Bourbon - jak go osiągnąć?

Raspberry Bourbon to piękny kolor włosów, który idealnie nadaje się na zimę. Jednak niełatwo samemu go osiągnąć. Dlatego farbowanie włosów pozostaw profesjonaliście, czyli fryzjerowi. Nie próbuj osiągnąć efektu Raspberry Bourbon samodzielnie w domu. Tym bardziej, jeśli twój kolor wyjściowy bardzo różni się od tego, który chcesz uzyskać - na przykład jesteś blondynką.

 

Raspberry Bourbon - komu pasuje?

Raspberry Bourbon to ciemny kolor włosów, do tego ma ciepły odcień, więc nie wszystkim pasuje. Nie najlepiej będą w nim wyglądać osoby o bladym kolorze cery. Nie pasuje również naturalnym jasnym blondynkom z jasną oprawą oczu.

Więcej o: