Modne fryzury damskie półdługie na rok 2020

Wraz z nadchodzącym nowym rokiem 2020, planujesz zmianę fryzury? Zastanawiasz się jakie cięcia będą modne? Podpowiadamy, które fryzury sprawdzą się w sezonie 2020.

Masz ochotę na zmianę fryzury, nie masz jednak pomysłu na to, jakie cięcie będzie dla Ciebie dobre? Podpowiadamy, które fryzury będą najmodniejsze dla włosów półdługich, w sezonie 2020.

Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy! Zobacz:

Zobacz wideo

Modne cięcia dla włosów półdługich - long bob

Jeżeli marzy Ci się odświeżenie fryzury, dobrym rozwiązaniem może okazać się cięcie long bob. Ta fryzura pasuje każdemu, jest uniwersalna, a do tego bardzo modna. Włosy, podobnie jak przy tradycyjnym bobie, są krócej ścięte z tyłu, niż z przodu. Long bob jest dłuższy niż bob, dlatego włosy z przodu głowy mogą sięgać nawet za obojczyki. To bardzo modne i wygodne cięcie, idealne na sezon 2020. Do tego jest wygodne, bo włosy są na tyle długie, że zawsze możesz je złapać w kucyk. 

Modne cięcia dla włosów półdługich - prosto ścięte włosy

Jeżeli nie chcesz wprowadzać w swojej fryzurze wielkich zmian, masz jednak chęć na coś nowego, zetnij swoje włosy prosto. Takie cięcie najlepiej wygląda u posiadaczek prostych włosów. Idealnie wyrównanie końcówki wyglądają kobieco i elegancko. Przy takim cięciu, możemy wypróbować wiele upięć i splotów, prosto ścięte włosy nie będą wystawać z fryzury. To fryzura idealna dla fanek minimalizmu i prostoty.

Modne cięcia dla włosów półdługich - grzywka

Grzywka będzie w 2020 roku bardzo modna, dlatego jeżeli masz ochotę na zmianę, polecamy właśnie takie cięcie. Zanim umówisz wizytę u fryzjera, sprawdź jaki kształt grzywki najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jeśli Twoje czoło jest wysokie, zdecyduj się na długa grzywkę, która nada rysom twarzy delikatności i podkreśli spojrzenie. Jeśli jesteś zwolenniczką bardziej ekstrawaganckich cięć, zdecyduj się na grzywkę w stylu pin-up, czyli taką przed brwi. 

Więcej o: