Beżowy blond - hit wśród modnych kolorów włosów. Jak wygląda i komu pasuje?

Beżowy blond to kolor włosów, który od jakiegoś czasu robi prawdziwą furorę wśród kobiet. Nic dziwnego! Jest bardzo twarzowy i kobiecy, do tego też naturalny i pasuje praktycznie każdemu.

Beżowy blond to hit wśród najbardziej modnych kolorów włosów, zgodnie z trendami na sezon jesień-zima 2019/2020. Jest to bardzo uniwersalny i ponadczasowy kolor, która regularnie wraca do łask. I tak właśnie jest w tym sezonie. Popularność beżowego blondu wciąż rośnie! Jak wygląda taki kolor? Jak go osiągnąć? I komu pasuje? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Gwiazdy też mają problem z nieprofesjonalnymi fryzjerami. Przekonała się o tym Dorota Szelągowska:

Zobacz wideo

Beżowy blond - jak wygląda?

Beżowy blond to ciepły odcień. Jest ciemniejszy niż platynowy. Idealnie nadaje się na jesień i zimę, ponieważ jest dość stonowany, subtelny i naturalny. Do tego jest niezwykle twarzowy i kobiecy! Nic dziwnego, że kobiety oszalały na jego punkcie. Jego kolejnym plusem jest to, że nie jest aż tak jasny, jak platynowy blond, dzięki czemu wymaga mniej drastycznego rozjaśniania i tym samym mniej niszczy włosy.

Beżowy blond - jak go osiągnąć?

Beżowy blond to piękny, bardzo kobiecy i naturalny kolor, jednak niełatwo samemu go osiągnąć. Dlatego też farbowanie włosów pozostaw profesjonaliście, czyli fryzjerowi. Nie próbuj samodzielnie farbować włosy na beżowy blond, szczególnie jeśli twój wyjściowy odcień jest ciemny. W efekcie możesz mieć nieestetyczne żółte albo rude pukle na głowie.

Zobacz kosmetyki do pielęgnacji, nie tylko włosów, na Avani24.pl!

Beżowy blond - komu pasuje?

Beżowy blond to dość klasyczny i uniwersalny kolor włosów. Dzięki temu pasuje praktycznie każdej kobiecie, niezależnie od wieku, odcienia cery czy długości włosów. Dobrze prezentuje się zarówno na prostych puklach, jak i na lekko falowanych czy też mocno kręconych.

W trendy wpisują się również beżowe ubrania! Zobacz piękne swetry w tym kolorze na Avanti24.pl!

Więcej o: