Caramel drizzle to nowy, supermodny kolory włosów. Idealnie nadaje się na jesień oraz zimę [trendy 2019/2020]

Caramel drizzle to nowy hit wśród koloryzacji włosów. Idealnie nadaje się na sezon jesień-zima 2019/2020. Jest bardzo stylowy, kobiecy, a do tego wygląda naturalnie. Aktualnie jest jednym z najbardziej modnych kolorów włosów zgodnie z trendami.

Caramel drizzle - zapamiętaj dobrze tę nazwę. To hit wśród modnej koloryzacji włosów zgodnie z gorącymi trendami na sezon jesień-zima 2019/2020. Jak wyglądają włosy w kolorze caramel drizzle? Jak osiągnąć taki odcień? Komu pasuje? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Masz złe doświadczenia związane z wizytą u fryzjera? Nie tylko ty. Również gwiazdy borykają się z tego typu problemami. Przykładem może być Dorota Szelągowska. Co się stało? Tego dowiesz się z naszego wideo:

Zobacz wideo

Caramel drizzle - supermodny kolor włosów

Caramel drizzle to jeden z najbardziej popularnych kolorów włosów według trendów na sezon jesień-zima 2019/2020. Planujesz przefarbować włosy, ale nie wiesz, na jaki odcień postawić? Wybierz zatem caramel drizzle! Kolor ten już od jakiegoś czasu cieszy się popularnością, która wciąż rośnie. Żeby się o tym przekonać, wystarczy wpisać #carameldrizzle na Instagramie lub też na Pintereście.

Caramel drizzle - jak wygląda ten modny kolor włosów?

Caramel drizzle to kolor włosów, w którym podstawą jest brązowy odcień. Na nim znajdują się delikatnie i nieregularne refleksy w odcieniach, jak sama nazwa wskazuje, jaśniejszego karmelu. Caramel drizzle to ciepły odcień włosów. Kolor ten jest nie tylko niezwykle twarzowy i kobiecy, ale przede wszystkim stonowany i dający bardzo naturalny efekt. Ciemne włosy wyglądają tak, jakby były w polewie karmelowej. Caramel drizzle to stylowy kolor!

 

Caramel drizzle - dla kogo?

Caramel drizzle to naturalny kolor włosów, dzięki czemu idealnie nadaje się dla każdej kobiety, która pragnie metamorfozy, ale jednocześnie boi się dość radykalnych zmian. Warto również pamiętać, że jest to ciepły odcień, dlatego też najlepiej będą się w nim prezentować kobiety o ciepłym odcieniu karnacji.

Caramel drizzle - jak osiągnąć?

Caramel drizzle to piękny, bardzo kobiecy, do tego naturalny kolor, jednak niełatwo samemu go osiągnąć. Bazą jest odcień brązowy, na który trzeba dodatkowo nałożyć jaśniejsze, karmelowe refleksy. I tu właśnie potrzebny jest profesjonalista, czyli dobry, sprawdzony fryzjer. Nie próbuj samodzielnie farbować włosy na kolor caramel drizzle.

Więcej o: