Gwiazdy oszalały na punkcie cool girl bob. To najmodniejsza fryzura na 2020 rok. Optycznie wyszczupla twarz

Cool girl bob to hit wśród supermodnych fryzur na nadchodząćy 2020 rok. Nic dziwnego, że na jej punkcie oszalały również gwiazdy światowego formatu. Jak wygląda i komu pasuje? Odpowiadamy.

Cool girl bob - dobrze zapamiętaj tę nazwę, na pewno jeszcze dużo o niej usłyszysz. Dlaczego? Dlatego, że to jedna z najbardziej modnych fryzur na zbliżający się rok 2020. Jak wygląda? Jak ją zrobić? Komu pasuje? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Masz złe doświadczenia związane z wizytą u fryzjera? Nie tylko ty. Również gwiazdy borykają się z tego typu problemami. Przykładem może być Dorota Szelągowska. Co się stało? Tego dowiesz się z naszego wideo:

Zobacz wideo

Cool girl bob - modna fryzura na 2020 rok

Cool girl bob to modna fryzura do włosów krótkich. Boisz się radykalnych cięć na tzw. "chłopaka"? Już nie musisz. Taka fryzura jest bowiem niezwykle stylowa, ale też i bardzo kobieca. I absolutnie nie jest nudna! To nowoczesna i supermodna odmiana uniwersalnego, ponadczasowego i klasycznego boba, który pasuje praktycznie każdemu i nie wychodzi z mody.

Cool girl bob - jak wygląda?

Cool girl bob to modna fryzura, w której włosy u nasady ułożone są na prosto i gładko, zaś końcówki pasm są roztrzepane i powykręcane w różne strony. W ten sposób tworzą bardzo delikatne i nieregularne fale. Taka fryzura jest jednocześnie bardzo stylowa i niezwykle kobieca. Warto pamiętać, że cool girl bob to stylizacja włosów, w których przedziałek jest na środku. Jeżeli zaś chodzi o długość takiej fryzury cool girl bob, to jest taka, jak w klasycznym bobie - włosy mogą sięgać do ucha bądź też delikatnie poniżej. Również światowe gwiazdy postawiły na tę supermodną stylizację włosów. Wśród nich znajdziemy m.in Emmę Stone, Dua Lipę, Emmę Roberts, Irinę Shayk oraz Hailey Bieber.

 

Cool girl bob - jak zrobić?

Fryzurę cool girl bob najłatwiej i najszybciej uzyskać poprzez kręcenie końcówek włosów przy pomocy prostownicy. Możecie również zastosować inny, bardzo prosty sposób. Wystarczy, że podczas suszenia włosów, ich końcówki będziecie ugniatać w dłoniach. Dla utrwalenia efektu możecie użyć do tego specjalnej pianki, podkreślającej skręt.

Cool girl bob - komu pasuje?

Cool girl bob to dość uniwersalna fryzura, która pasuje praktycznie każdej kobiecie. Jej dużym atutem jest to, że dodatkowo optycznie wysmukla twarz. Dzięki temu idealnie nadaje się dla kobiet, które chcą osiągnąć właśnie taki efekt.

Więcej o: