Popularna niegdyś koloryzacja włosów znów modna! Lansuje ją m.in Kim Kardashian

Modna koloryzacja włosów na nadchodzący sezon? Fryzura ombre ponownie wraca do łask! Po wielu miesiącach nieobecności w trendach, pojawiła się na głowie m.in. Kim Kardashian czy Kendall Jenner. Tym razem jednak w nieco innej odsłonie.

Kim Kardashian West słynie ze swoich nieustannych i często drastycznych włosowych metamorfoz. Farbowanie, cięcia, przedłużanie - chyba wszyscy pamiętamy jej zmianę koloru włosów z czarnego na platynowy blond. Często aż trudno nadążyć, jaką fryzurę posiada obecnie gwiazda. Od jakiegoś czasu, Kim stawia jednak na kolor włosów, który jest bardzo zbliżony do jej naturalnego. O nudzie w jej fryzurze nie ma jednak mowy.

Zobacz wideo

Włosy ombre znów są modne! Trendy 2020

Kilka lat temu, koloryzacja ombre hair była hitem niemal na całym świecie. Prawie każda dziewczyna w salonie fryzjerskim prosiła o tego typu koloryzację. Tuż po włosach ombre przyszedł trend na koloryzację sombre, flamboyage oraz delikatne pasemka w stylu babylights. Jednak po kilku sezonach ombre znów wraca do łask i lansowane jest przez znane nazwiska świata show biznesu. Stylista fryzur gwiazd, Chris Appleton opublikował ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie Kim Kardashian, na którym widać nową koloryzację włosów celebrytki. Jest to nic innego jak ombre, jednak w nieco innym wydaniu, niż tym znanym sprzed lat. Nowa wersja tej koloryzacji jest znacznie bardziej naturalna, a końce włosów są jedynie o kilka tonów jaśniejsze. Odcień na końcówkach włosów Kim nazywa się "Cool Chocolate brown".

 

Na czym polega koloryzacja ombre hair?

Ombre hair to koloryzacja, która polega na płynnym przejściu koloru od ciemniejszych do jaśniejszych tonów na końcówkach włosów.To świetna propozycja dla osób, które nie chcą farbować włosów w całości, jednak pragną mieć nieco jaśniejsze pasma. Taki sposób farbowania włosów jest niezwykle praktyczny, gdyż ze względu na naturalny kolor włosów u nasady, nie ma potrzeby częstych wizyt u fryzjera.

Więcej o: