Lob to hit wśród trendów na 2020 rok! Podobną fryzurę ma Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak wygląda i komu pasuje?

Fryzura lob to hit wśród gwiazd. Nic dziwnego! To supermodna fryzura zgodnie z trendami na nowy 2020 rok. Jest bardzo prosta do ułożenia, a pasuje paktycznie każdmu.

Fryzura lob - mówi ci to coś? Jeśli nie, dobrze zapamiętaj tę nazwę, na pewno jeszcze dużo o niej usłyszysz. Dlaczego? Dlatego, że to jedna z najbardziej modnych fryzur na zbliżający się rok 2020. Również Małgorzata Rozenek postawiła na tę hitową fryzurę lob. Jak wygląda? Jak ją zrobić? Komu pasuje? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu. 

Masz złe doświadczenia związane z wizytą u fryzjera? Nie tylko ty. Również gwiazdy borykają się z tego typu problemami. Przykładem może być Dorota Szelągowska. Co się stało? Tego dowiesz się z naszego wideo:

Zobacz wideo

Lob - modna fryzura na 2020 rok

Nic dziwnego, że gwiazdy oszalały na punkcie fryzury lob. Jest bardzo twarzowa, kobieca, a do tego też stylowa i przede wszystkim modna, zgodnie z trendami na nadchodzący 2020 rok. Jak wygląda fryzura lob? Jest to po prostu odmiana klasycznego i ponadczasowo boba, tylko w lekko przedłużonej wersji. Dość często nazywana jest też collarbone bob. Lob to fryzura, w której włosy sięgają mniej więcej do obojczyków.

Lob - jak zrobić?

Fryzura lob jest naprawdę prosta do ułożenia. Podstawą jest dobre strzyżenie u sprawdzonego fryzjera. Warto jednak pamiętać, że przy takim cięciu i fryzurze lob ważne jest, aby przód był nieco dłuższy niż tył. Wśród trendów na nadchodzący 2020 rok najbardziej modny jest lob w wersji nieco "bałaganiarskiej". Co to oznacza w rzeczywistości? Swobodnie opadające pasma włosów, do tego w lekkim nieładzie i pofalowane.

Lob - komu pasuje?

Lob to fryzura bardzo uniwersalna, dzięki czemu pasuje praktycznie każdemu. Dobrze wygląda zarówno przy włosach prostych, jak i delikatnie falowanych, jak i mocno kręconych. Lob z grzywką? Proszę bardzo. To supermodne rozwiązanie, idealne dla kobiet z wysokim czołem, które chcą je szybko i w prosty sposób zakryć. Lob może być ułożony na kilka różnych wariantów. Może to być fryzura z prostym przedziałkiem i włosami zaczesanymi na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej. 

Więcej o: