Kaja Paschalska jako blondynka? To supermodny kolor włosów - miodowy blond. W dodatku odmładza!

Kaja Paschalska znana jest ze swojej burzy rudych loków. Aktorka, która od kilkunastu lat gra w serialu TVP "Klan", zaskoczyła ostatnio swoich fanów. Opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma nowy kolor włosów. To miodowy blond - jeden z najbardziej modnych obecnie odcieni.

Wiele gwiazd postawiło na totalną metamorfozę. I nie chodzi tu o kolor włosów ani o fryzurę. Chodzi o ich sylwetki:

Zobacz wideo

Kaja Paschalska jako blondynka

Kaja Paschalska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma zdecydowanie jaśniejsze włosy - są koloru miodowego blondu. Okazuje się jednak, że to nie metamorfoza, ale... odpowiednie filtry na Instagramie.

5 lat temu miałam obciąć włosy i zostać blondyną. Dostałam zgodę z mojego nieśmiertelnego serialu, ustawiłam fryzjera i jak klamka już zapadła, spanikowałam i zarzuciłam cały pomysł... I tak czasem o sobie przypomina w instagramowych filtrach

- napisała w opisie Kaja Paschalska.

 

Pomysł, aby przefarbować włosy, wzbudził wśród fanów aktorki duże emocje. Opinie były mocno podzielone, mniej więcej pół na pół. Część internautów twierdziła, że Kaja Paschalska lepiej wygląda w blondzie, inni zaś obstawali za naturalnym kolorem włosów aktorki, czyli za rudym.

Pomysł przefarbowania włosów na blond wzbudził duże emocje wśród fanów. Część jest zdecydowanie na tak, inni odradzają aktorce taką metamorfozę.

Pięknie by ci było jako blondi. Zaryzykuj, a zobaczysz, że pokochasz ten kolor
Koniecznie ten blond
Dawaj, zawsze można przefarbować!
Jest pani zbyt piękna, by coś zmieniać
Najlepszy oryginał
Ładnie ci Kaju w twoim naturalnym kolorze

Miodowy blond - modny kolor włosów

Miodowy blond (honey blonde) to najbardziej modny kolor włosów - hit wśród koloryzacji. Jest naturalny, twarzowy, a w dodatku optycznie odmładza, ożywia twarz i dodaje uroku. Podpowiadamy, jak wygląda, komu pasuje, a komu nie i jak go osiągnąć.

Miodowy blond - co to?

Miodowy blond od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatnio znowu powrócił do łask - był najmodniejszym kolorem już latem 2019. Lato minęło, a jego popularność wciąż nie słabnie, a wręcz przeciwnie - rośnie. Hitem wśród koloryzacji będzie również w 2020 roku. Wystarczy wpisać #honeyblonde na Instagramie bądź też na Pintereście. Jest to jedna z najczęściej wyszukiwanych w sieci metod koloryzacji włosów. Kobiety wręcz oszalały na punkcie tego odcienia. Nic dziwnego!

Miodowy blond to bardzo twarzowy i subtelny kolor. Jest połączeniem tradycyjnego blondu z jasnym brązem. Kolor ten odmładza i łagodzi rysy, jak większość blondów.

Miodowy blond - komu pasuje, a komu nie?

Miodowy blond to ciepły odcień. Dlatego też pasuje głównie kobietom o ciepłych typach urody, czyli tzw. wiosnom oraz jesieniom. Z miodowego koloru włosów powinny zatem zrezygnować panie o letnich i zimowych typach urody. Miodowy blond najlepiej prezentuje się z brązowymi, piwnymi, a także złotymi kolorami oczu.

Więcej o: