Edyta Górniak zaskoczyła nową fryzurą. To hit tego sezonu! Podobną nosi Małgorzata Rozenek-Majdan

Edyta Górniak podczas sylwestra zaprezentowała swoją nową fryzurę. Piosenkarka mocno skróciła swoje włosy i postawiła na supemodny lob, inaczej zwany collarbone bob. Jak wygląda taka fryzura?

Edyta Górniak była jedną z gwiazd, które wystąpiły na sylwestrze, organizowanym w Warszawie na pl. Bankowym. Jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek zachwyciła nie tylko swoją stylizacją, ale również nową fryzurą.

Czy Edyta Górniak myśli o zakończeniu kariery? "Czasem mówię sobie dość, dość, dość":

Zobacz wideo

Edyta Górniak ma nową fryzurę. To odmiana supermodnego boba

Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich podczas sylwestrowej nocy, pojawiając się na koncercie w Warszawie w nowej fryzurze. Gwiazda, która ostatnio miała długie włosy koloru ciemnego brązu, postanowiła je mocno skrócić. Teraz sięgają jej obojczyków. Tym samym Edyta Górniak postawiła na supermodną od kilku sezonów fryzurę lob, inaczej zwaną collarbone bob. I to był strzał w 10! Do tego piosenkarka delikatnie rozjaśniła swoje końcówki włosów, uzyskując efekt ombre.

 

Edyta Górniak obcięła włosy. Fani zachwyceni

Edyta Górniak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała nową fryzurę. Jej fani nie mogli wyjść z zachwytów, czego wyraz dali w licznych komentarzach pod fotografią. Przy okazji Edyta Górniak złożyła im również życzenia noworoczne.

Jak pięknie wczoraj wyglądałaś Edi
Ślicznie wyglądasz w tych włosach
Pięknie wyglądałaś
Wyglądała pani jak milion dolarów

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Więcejkosmetyki do włosów, które poprawią ich kondycję. Te produkty to hit!

Polskie gwiazdy pokochały fryzurę lob (collarbone bob)

Podobną fryzurę - lob (inaczej zwaną collarbone bob) ma również Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN niedawno skróciła swoje włosy. Efekty tej metamorfozy możecie zobaczyć w naszym niedawnym artykule:

Lob (collarbone bob) - modna fryzura na 2020 rok

Lob (collarbone bob) to supermodna fryzura już od jakiegoś czasu. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek takiej stylizacji włosów. Będzie ona modna również w 2020 roku. Jak wygląda taka fryzura? Lob (inaczej collarbone bob) to odmiana klasycznego i ponadczasowego boba, tylko w nieco przedłużonej wersji. Włosy sięgają bowiem obojczyków. 

Przy takiej fryzurze niezwykle ważne jest dobre obcięcie. Chodzi o to, aby przód był nieco dłuższy niż tył włosów. Collarbone bob (lob) może być ułożony na kilka różnych wariantów. Może to być prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i falowanych oraz kręconych włosach.

Zobacz - produkty do makijażu, które podkreślą twoją urodę

Sprawdź też - te kosmetyki do pielęgnacji twarzy to hit wśród influencerek!

Więcej o: