Nowa fryzura Maffashion. Ma teraz krótkie włosy

Wraz z nowym rokiem, wiele z nas decyduje się na zmiany. Często chcemy poprawić wygląd naszej sylwetki lub na przykład zmienić fryzurę. Maffashion wkroczyła w 2020 rok w nowym, supermodnym cięciu!

Maffashion to znana polska blogerka modowa, która od lat inspiruje kobiety w Polsce i podpowiada im, jak się ubierać. Nie boi się też eksperymentować ze swoim wyglądem i wprowadzać zmiany. Na swoim instagramowym koncie pochwaliła się nową fryzurą. 

Anna Lewandowska przeprowadziła z małą Klarą wspólny trening:

Zobacz wideo

Maffashion w nowej fryzurze

Maffashion lubi odważne stylizacje i wyrazisty look. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się na mocne skrócenie włosów. Cięcie jest proste, symetryczne. Włosy blogerki sięgają teraz do podbródka. Maffashion zmieniła też delikatnie kolor włosów - może się teraz pochwalić pięknym, jasnym blondem. Jej nowa fryzura jest krótka, świeża i bardzo jej pasuje. Takie cięcie to hit nadchodzącego sezonu. Na Instagramie tak opisała zmianę Maffashion jej fryzjerka:

Oto wczorajsza metamorfoza @maffashion_official . Zaskoczeni? Julia lubi eksperymentować, ale tak krótko jeszcze nie było. Na filmiku macie tez nowy kolor

Modne cięcia na 2020 rok

W 2020 roku zdecydowanie modne będzie cięcie typu bob i wariacje na jego temat. Jeżeli jesteś posiadaczką okrągłęś twarzy i myślisz, że aż tak krótkie cięcie nie sprawdzi się dobrze w twoim przypadku, możesz zdecydować się na tak zwanego loba. To dłuższa wersja klasycznego boba, która jest zdecydowanie bardziej uniwersalna, bo pasuje każdej z nas, niezależnie od kształtu twarzy czy typu urody. Jest też praktyczna, bo włosy mogą mieć długość wystarczającą do ewentualnego spięcia włosów w kucyk czy koka. W tym roku bardzo modny będzie również french bob. To fryzura, która głównie kojarzy nam się z francuskim filmem Amelia, ale noszą ją też gwiazdy, na przykład Marion Cotillard czy Emma Stone. Na topie będą też proste, symetryczne cięcia, podobne do nowej fryzury Maffashion. 

 
Więcej o: