Miley Cyrus w nowej fryzurze. Znowu ścięła włosy!

Miley Cyrus znana jest ze swojego zamiłowania do eksperymentowania i zaskakiwania fanów. Wraz z nowym rokiem, postawiła na zmianę fryzury i kolejny raz ścięła włosy. Efektem pochwaliła się na swoim instagramowym profilu.

Miley Cyrus to amerykańska wokalistka, aktorka i autorka tekstów. Jej kariera nabrała tempa od momentu, gdy wystąpiła w serialu produkcji Disney Chanel - Hannah Montana, wcielając się w tytułową rolę. Piosenkarka znana jest z tego, że niejednokrotnie zmieniała swój wizerunek. Wraz z nowym rokiem przeszła kolejną metamorfozę.

Miley Cyrus cała na czarno tańczy z półnagim partnerem. "Ten sam taniec tańczyłaś z Liamem!"

Zobacz wideo

Miley Cyrus w nowej fryzurze

Miley kolejny raz zdecydowała się na cięcię. Tym razem jest ono inspirowane fryzurami z lat 80 oraz stylem punkowym. Wokalistka swój nowy look przedstawiła na Instagramie. Z opisu posta wynika, że spodziewać się możemy zmian nie tylko w wyglądzie artystki. Miley napisała:

Nowe włosy, nowy rok, NOWA MUZYKA

Na jej instagramowym profilu pojawiło się kilka zdjęć prezentujących nową fryzurę. Artystka pozostała przy jasnym blondzie, który nosi już od jakiegoś czasu. Ścięła jednak włosy. Od teraz sięgają one jej ramion, całość jest mocno wycieniowana, łącznie z grzywką. Dzięki temu fryzura nabrała drapieżności i rock'n'rollowego stylu, który widoczny jest również w stylizacji gwiazdy. Postawiła na proste, jasne jeansy z wysokim stanem, biały t-shirt oraz wysokie, czarne buty - kowbojki. Całość dopełniły dodatki w postaci czarnych okularów, kilku dużych pierścionków i grubych, srebrnych bransoletek na nadgarstkach.

Nowa fryzura zapowiedzią zmian

Jak wynika z opisu zdjęć, to nie jedyna nowość, jakiej możemy spodziewać się po Miley Cyrus w tym roku. Artystka zapowiedziała wydanie nowej muzyki. Czy możemy oczekiwać wydania kolejnego albumu? Ubiegły rok był dla Miley bardzo intensywny, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. Do tego nowy, drapieżny look gwiazdy zaostrzył apetyt fanów. Jak Wam podoba się zmiana fryzury Miley Cyrus?

Więcej o: