Fryzury na studniówkę. Modne propozycje w stylu gwiazd

Jakie fryzury studniówkowe będą modne w 2020 roku? Zapomnij o tandetnych, natapirowanych upięciach czy lokach typu "pudel". Zainspiruj się fryzurami gwiazd prosto z czerwonego dywanu i zachwyć wszystkich tej wyjątkowej nocy.
Zobacz wideo

Fryzury na studniówkę 2020 - gładka tafla w stylu Beyonce 

Patrząc na zdjęcia gwiazd z czerwonego dywanu, doskonale widać obowiązujące trendy we fryzurach. Króluje prostota, elegancja i naturalność. Jedną z propozycji na studniówkową fryzurę może być ta zaprezentowana przez Beyonce podczas tegorocznego rozdania Złotych Globów. Długie, wyprostowane i gładko zaczesane włosy z przedziałkiem na środku. To propozycja, która zawsze będzie na czasie. 

 

Fryzury na studniówkę 2020 - wysoki kok Elsy Hosk

Taki wysoki kok w stylu baletnicy, na który postawiła niedawno Elsa Hosk to idealna fryzura dla dziewczyn, które są posiadaczkami średniej długości włosów z półdługimi włosami. Niestety, ale u dziewczyn z krótszymi włosami, taka fryzura nie zda egzaminu i pasma będą "uciekać" z upięcia. Taka fryzura jest niezwykle twarzowa i w dodatku bardzo łatwa w wykonaniu.

 

Fryzury na studniówkę 2020 - niskie upięcie w stylu Taylor Swift

Jesteś posiadaczką włosów krótszych, o długości np. do ramion? Fantastyczną inspiracją dla wszystkich pań o takiej długości pasm będzie fryzura Taylor Swift. To niskie, luźne, ale jednocześnie bardzo eleganckie i modne upięcie. Aby uzyskać taki efekt, wystarczy zakręcić delikatnie włosy na lokówkę lub prostownicę, a następnie podpiąć pasma przy pomocy spinek, tuż nad karkiem. 

 
Więcej o: