Modne fryzury dla dojrzałych kobiet na 2020 rok, które odejmą lat

Zadbane włosy są wizytówką każdej kobiety, niezależnie od wieku. Kobiety dojrzałe chcąc odjąć sobie fryzurą kilka lat, powinny zwracać uwagę na odpowiednie cięcie dopasowane do rodzaju ich włosów. Jakie cięcia podkreślą urodę i odejmą lat? Podpowiadamy!
Zobacz wideo

Zastanawiając się nad modną fryzurą na rok 2020, która odejmie lat? Raz na zawsze zapomnij o niemodnej już trwałej ondulacji i postaw na prostotę oraz elegancję. Cięcie, które dopasowane jest do rodzaju oraz kondycji włosów potrafi skutecznie odmłodzić. Podpowiadamy, co wybrać!

Modne fryzury dla dojrzałych kobiet na 2020 rok - pixie cut

Pixie cut to cięcie, które zyskało popularność już w 2019 roku, a w 2020 będzie jeszcze większym hitem! Krótko obcięte włosy połączone z wyraźnym cieniowaniem lub delikatną grzywką na bok sprawią, że każda dojrzała kobieta będzie się wspaniale. Co ważne, taka fryzura jest niezwykle łatwa w codziennej stylizacji.

Modne fryzury dla dojrzałych kobiet na 2020 rok - bob 

U dojrzałych kobiet, które nie przepadają za krótkimi fryzurami, znacznie lepiej sprawdzą się cięcia o długości boba. To niezwykle twarzowa fryzura, która pasuje niemal każdej kobiecie. Bob to niewątpliwie jedna z bardziej eleganckich i ponadczasowych fryzur. Jedną z popularniejszych posiadaczek tego cięcia jest Anna Wintour - redaktor naczelna amerykańskiego wydania magazynu Vogue.

Dodaj blasku swojej fryzurze za pomocą ozdób do włosów! Na Avanti24.pl znajdziesz duży wybór

Modne fryzury dla dojrzałych kobiet na 2020 rok - włosy do ramion z grzywką

Szczęśliwe posiadaczki naturalnie gęstych włosów mogą pozwolić sobie na nieco dłuższe włosy. Warto jednak pamiętać, by nie były one zbyt długie. Najwięcej świeżości i blasku zapewniają włosy o długości do ramion, które najmodniej wyglądać będą w towarzystwie lekkiej grzywki, która zrównoważy proporcje twarzy i odejmie lat.

Więcej o: