Najmodniejsze kolory włosów na rok 2020. Tegoroczne trendy naprawdę zaskakują

Nie da się ukryć, że ostatnie sezony w koloryzacji włosów minęły pod znakiem wszelkich odmian balayage'u. W 2020 roku będziemy jednak powoli odchodzić od wielotonowych koloryzacji i stawiać będziemy przede wszystkim na naturalność. Jednak to nie wszystko!
Zobacz wideo

W zeszłym roku to właśnie koloryzacje typu ombre, sombre czy flamboyage wiodły prym w salonach fryzjerskich na całym świecie. Jednak w 2020 ten trend powoli zacznie zanikać. Jakie kolory włosów będą zatem modne w nadchodzących sezonach?

Najmodniejsze kolory włosów na rok 2020 

Koloryzacje typu balayage w 2020 roku będzie powoli wypierana z trendów przez bardziej naturalne oraz "czyste" kolory. W nadchodzących sezonach najmodniejsze będą bowiem stonowane odcienie brązu, blondu, rudości i czerni oraz pasemka typu baby lights, które wyglądają jak naturalnie wykonane przez słońce.

W nadchodzącym sezonie bardziej niż konkretna koloryzacja będzie liczyć się kondycja włosów. Jeśli włosy wyglądają zdrowo, są lśniące i dobrze odżywione, to bez względu na kolor będą będą one w trendach. Zadbane kosmyki to obecnie najsilniejszy trend!

Dużo produktów do pielęgnacji włosów i ciała znajdziesz na Avanti24.pl!

Jak dbać o włosy, by były lśniące i zdrowe?

Aby cieszyć się zdrowymi włosami trzeba dbać o nie codziennie. Odpowiednio dobrany szampon do skóry głowy i odżywka dostosowana do kondycji włosów to podstawa. Kilka razy w tygodniu należy nakładać również maskę, która głęboko odżywi pasma włosów. Co 3-4 miesiące warto również podciąć zniszczone końcówki, dzięki czemu włosy będą w lepszej kondycji i szybciej będą rosnąć. Taka pielęgnacja włosów z pewnością szybko przyniesie pożądane efekty.

Te kosmetyki do włosów pomogą ci utrzymać je w dobrej kondycji!

 
Więcej o: