Odrosty nowym fryzurowym trendem? Sprawdzamy, czy to prawda

Odrosty nie były nigdy powodem do dumy, a kobiety starały się je skutecznie ukryć, aż do kolejnej wizyty u fryzjera. Ideałem był na włosach kolor świeży i jednolity. Od kiedy coraz więcej gwiazd zaczęło pokazywać się z odrostami, stały się one nowym trendem. Czy faktycznie jest to aktualnie pożądany look?

Co 3, 4 tygodnie umawiasz się na wizytę u fryzjera i wydajesz krocie, by twoja koloryzacja była jednolita? Jeśli do tej pory odrosty były twoją zmorą, mamy dobrą wiadomość. Teraz możesz przestać je ukrywać, a wręcz zacząć się nimi chwalić, bo wygląda na to, że stały się nowym fryzurowym trendem. Podpowiadamy, jak je nosić.

 Miley Cyrus cała na czarno tańczy z półnagim partnerem. "Ten sam taniec tańczyłaś z Liamem!":

Zobacz wideo

Odrosty nowym fryzurowym trendem?

Niedawno odrosty były powodem do wstydu, a kobiety starały się je ukryć. Upinały włosy i czekały niecierpliwie na kolejną wizytę u fryzjera, lub same farbowały włosy, które odrosły. Od kiedy coraz więcej gwiazd przestało zwracać uwagę na to, czy ich koloryzacja jest jednolita i zaczęło pokazywać się z odrostami, całkowicie zmieniło się podejście. Wpłynęło to na wylansowanie nowego trendu. Teraz nie musisz się wstydzić ciemnych włosów przy głowie! Nawet jeśli farbujesz włosy na blond, a odrost mocno się odcina, możesz spokojnie wyjść z domu i nie musisz niczym się przejmować. 

Włosy z odrostami - jaką fryzurę wybrać?

Jeżeli masz odrosty, najlepiej będą one wyglądać przy włosach krótkich lub średniej długość. Nie sprawdzą się przy bardzo długich kosmykach. Odrost dodaje fryzurze drapieżności, więc by dopełnić efekt możesz je delikatnie pofalować lub podtapirować. Zainspiruj się fryzurami gwiazd. Ostatnio nawet Charlize Theron pokazała się na gali SAG 2020 z widocznym odrostem. Dodatkowo ozdobiła głowę paskiem z diamencikami. Look z odrostami od jakiegoś czasu promuje także Dua Lipa czy Billie Eilish. Pamiętaj by odrost nie był jednak zbyt długi, bo może to wyglądać groteskowo. Jeśli odrosty nie są dla Ciebie, może zdecydujesz się na tak zwane chunky highlights? To bardzo modna koloryzacja ,opierająca się na kontraście, jednak nieco subtelniejszym niż przy ciemnym odroście. 

 
Więcej o: