Małgorzata Socha w nowej fryzurze. To bardzo modna koloryzacja!

Wiele kobiet wraz z nadejściem nowego roku decyduje się na zmianę fryzury. Niedawno pisałyśmy o nowym cięciu Miley Cyrus, a teraz to polska aktorka Małgorzata Socha, pochwaliła się efektem wizyty u fryzjera na Instagramie.

Małgorzata Socha to polska aktorka, znana głównie z ról serialowych, między innymi w "Na wspólnej" czy "Przyjaciółkach". Wczoraj na swój instagramowy profil wrzuciła zdjęcie z salonu fryzjerskiego, a w podpisie pochwaliła się, że szykuje zmianę fryzury. Zobaczcie efekt!

Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci. Sprawdź:

Zobacz wideo

Małgorzata Socha w nowej fryzurze

Na zdjęciu od fryzjera aktorka Małgorzata Socha wygląda na niesamowicie podekscytowaną. Dodatkowo podgrzał atmosferę zapowiadający zmiany podpis:

Nowy rok - nowa fryzura??  Jak myślicie, co tym razem? 

Fani i znajomi po fachu aktorki zaczęli szybko komentować wpis, a w komentarzach rozgorzała prawdziwa burza. Użytkownicy prześcigali się w pomysłach na to, co Małgorzata Socha może zrobić ze swoimi włosami. Napisała nawet aktorka Katarzyna Zielińska:

Krótkie rude

Inne propozycje brzmiały:

Może bob???
Cokolwiek by nie bylo bedzie pieknie
Czy już jest nowa fryzura? ??Proszę o fotkę 

Aktorka efektem końcowym pochwaliła się w instagramowej relacji. Okazuje się, że zmiana wcale nie jest aż tak diametralna, jak mógł zapowiadać wcześniejszy wpis. Małgorzata Socha zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Od teraz może pochwalić się pięknym, jasnym blondem, o nieco popielatym odcieniu. To jedna z najmodniejszy koloryzacji nadchodzącego sezonu! Dzięki stonowanemu odcieniowi, blond jest delikatny i wygląda bardzo naturalnie. Pojawiające się gdzieniegdzie ciepłe pasemka rozświetlają całość nowej fryzury aktorki. Musimy przyznać, że koloryzacja Małgosi Sochy idealnie wpisała się w aktualne trendy, a jednocześnie bardzo pasuje aktorce! Czy wy również planujecie zmianę fryzury, z okazji nowego roku? 

 
Więcej o: